Newsy

„Przyjaciele”: Google w wyjątkowy sposób świętuje 25-lecie serialu

Serial Przyjaciele

Fot. youtube

Newsy

„Przyjaciele”: Google w wyjątkowy sposób świętuje 25-lecie serialu

Serial Przyjaciele

Fot. youtube

Google świętuje 25-lecie "Przyjaciół". Z tej okazji przygotował niespodziankę dla fanów tego kultowego serialu. Na facebooku Google'a pojawiła się taka informacja: "Wpiszcie w wyszukiwarkę imię i nazwisko swojego ulubionego bohatera i zobaczcie, co się wydarzy"

25-lecie kultowego serialu

Google celebruje jubileusz "Przyjaciół" umieszczając w różnych miejscach przeglądarki (po wpisaniu imienia i nazwiska swojego ulubionego bohatera) specjalnie przygotowane ikony po prawej stronie strony wyszukiwania, obok informacji o postaci. Są to tzw. Eastern Eggs, czyli ukryte treści w wyszukiwarce, które są nawiązaniem do fabuły serii.

Więcej:

"Przyjaciele": serial wszech czasów

Emitowany w latach 1994-2004 serial "Przyjaciele" bił rekordy popularności na całym świecie. W ciągu 10 lat emisji zdobył mnóstwo nagród i bił rekordy oglądalności. Ostatni odcinek, wyemitowany 6 maja 2004, obejrzało 52,5 mln Amerykanów. Bohaterami serialu jest szóstka dwudziestoparolatków mieszkających po sąsiedzku w taniej kamienicy na Manhattanie. W rolach głównych obsadzono mało znanych aktorów, którzy przy kolejnych sezonach serialu, co tydzień inkasowali po milionie dolarów. To właśnie za sprawą "Przyjaciół" świat usłyszał o Jennifer Aniston (Rachel), Lisie Kudrow (Phoebe), Davidzie Schwimmerze (Ross), Matthew Perrym (Chandler) i Macie LeBlancu (Joey).

Zobacz film: Muzyka Polaka w amerykańskich serialach. Źródło: Dzien Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
88
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.09.2019
Maggda
Joey, Ross i Phoebe super!
Monica z Chandlerem spoko.
Rachel... Mogli lepiej.