Gwiazdy

Piotr Stramowski w obiektywie żony. Dwuznaczne zdjęcie podbija sieć: "Wyobraźnia działa"

Kasia Warnke i Piotr Stramowski

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Piotr Stramowski w obiektywie żony. Dwuznaczne zdjęcie podbija sieć: "Wyobraźnia działa"

Kasia Warnke i Piotr Stramowski

Tomasz Urbanek/East News

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke niejednokrotnie już wykazywali się dystansem do siebie. Zakochani wypoczywają na greckiej wyspie Mykonos, skąd raczą fanów bajecznymi widokami. Na ostatniej pocztówce z wakacji aktorka uchwyciła męża w dość dwuznacznym kadrze. Na co zwrócili uwagę internauci?

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - wakacje

Aktorska para od jakiegoś czasu cieszy się wspólnymi wakacjami w Grecji. Na ich social mediach nie brakuje widoków z tego zakątka świata. Jedno z nich zakochani potraktowali wyjątkowo z przymrużeniem oka. 

Kasia uchwyciła męża relaksującego się basenie. Perspektywa zdjęcia budzi niemałe emocje.

Piotr Stramowski - dwuznaczne zdjęcie

Fani zwrócili uwagę na... nos aktora. Niektórzy na pierwszy rzut oka widzieli coś zupełnie innego. "Czy to nos czy...?", "Już myślałam… A to nos…", "To przecież nos... Wyobraźnia działa" - pisali fani. 

Zresztą spójrzcie sami:

Piotr Stramowski i Ktarzyna Warnke - historia związku

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke są małżeństwem od 2016 r. Zakochani poznali się na planie filmu "W spirali" i szybko połączyło ich coś więcej niż gra aktorska.

Związek artystów był niejednokrotnie krytykowany ze względu na różnicę wieku, jaka ich dzieli (Kasia jest starsza od Piotra o 10 lat). Wróżono im, że właśnie z tego powodu szybko się rozstaną. Nic bardziej mylnego. Do dziś tworzą szczęśliwy związek. 

W 2019 r. para doczekała się córeczki. Przypomnijmy, że to, że spodziewają się dziecka, ogłosili zaskoczonym fanom podczas pokazu mody marki MMC.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Katarzyna Warnke: Wolę sztuczną biżuterię. Coco Chanel też była jej zwolenniczką

Co sądzisz o tym artykule?
87
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0