Gwiazdy

„Niepoprawna”, czyli domowy singiel Patrycji Markowskiej: "Jeszcze nigdy moim studiem nie była sypialnia"

Gwiazdy

„Niepoprawna”, czyli domowy singiel Patrycji Markowskiej: "Jeszcze nigdy moim studiem nie była sypialnia"

Patrycja Markowska mimo trudnych czasów pandemii postanowiła podzielić się z fanami swoją twórczością. Artystka wykonała na żywo nową piosenkę pt. „Niepoprawna”. Jesteście ciekawi, jak brzmi domowa wersja utworu? Zobaczcie wideo. 

Patrycja Markowska – twórczość w czasie pandemii

W wyniku pandemii wszystkie trasy koncertowe i festiwale zostały odwołane. W domowym zaciszu także można wykazać się kreatywnością. Udowodniła to Patrycja Markowska, która specjalnie dla swoich fanów prosto z sypialni nagrała występ telefonem. Artystka zagrała na żywo nową piosenkę „Niepoprawna”. Pod jednym z postów na Instagramie napisała, co ją do tego zmotywowało.

Jeszcze nigdy moim studiem nie była sypialnia, a mikrofonem telefon. Jeszcze nigdy nie nagrywaliśmy z zespołem zamknięci w swoich domach, bez studia i sprzętu, ale z tęsknoty za Wami i koncertami, chcieliśmy zagrać dla Was na żywo nowy singiel - piosenkę „Niepoprawna”. Niech trochę dźwięków od nas idzie w świat..

Patrycja Markowska – nowa piosenka

Na początku kwietnia Patrycja Markowska opublikowała w sieci nowy utwór „Niepoprawna”, do którego powstał klip składający się ze zbioru kilkuset jej starych zdjęć. Przy okazji premiery oraz akcji #zostańwdomu Patrycja zainicjowała zbiórkę pieniędzy. W sieci zamieściła plik z formie MP3, który każdy mógł pobrać, wpłacając dowolną kwotę. Dochód został przekazany Fundacji Jurka Owsiaka na zakup respiratorów do polskich szpitali.

Już nie mogę się doczekać, kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a na razie wierzę, że ta piosenka wprowadzi trochę słońca i doda wam nadziei w tych trudnych czasach

 - mówiła wokalistka. 

„Niepoprawna” w wersji domowej. Posłuchaj: 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0