Gwiazdy

Najstarszy syn Michaela Jacksona udzielił pierwszego wywiadu od lat. Czym zajmuje się "Prince"?

Gwiazdy

Najstarszy syn Michaela Jacksona udzielił pierwszego wywiadu od lat. Czym zajmuje się "Prince"?

Michael Joseph "Prince" Jackson niechętnie pojawia się w mediach. 24-latek nigdy nie przejawiał chęci do zrobienia kariery na nazwisku znanego ojca. Ostatnio jednak udzielił pierwszego od lat wywiadu.

Kim jest Prince Jackson?

Kiedy w 2009 r. świat obiegła informacja o śmierci Michaela Jacksona, jego najstarszy syn "Prince" był jeszcze 12-latkeim. Mężczyzna w 2019 r. ukończył college na kierunku zarządzanie w biznesie i idąc za radą ojca, nie przestaje pobierać nauk.

- Mój ojciec powiedziałby coś w rodzaju: "Minuta, w której przestaniesz się uczyć, to chwila, w której zaczynasz umierać. Będziesz popełniać błędy, ale po każdym z nich będziesz musiał znowu stanąć na nogi" - wyznał 24-latek w programie "The Mix".

Dzisiaj "Prince" prowadzi wraz z rówieśnikami fundację Heal Los Angeles. Ponadto jest pasjonatem filmu i prowadzi kanał na YouTube o reżyserii. Jego konto na Instagramie śledzi ponad 700 tys. osób. 

Syn Michaela Jacksona nie poszedł w jego ślady

"Prince" w szczerym wywiadzie powiedział także, że muzyka nie jest bliska jego sercu. Jak przyznał wprost, nie odziedziczył talentu po swoim ojcu. 

- Gdybym pomyślał o byciu artystą, moja rodzina byłaby ze mną bardzo szczera i powiedziałaby mi, że to nie dla mnie. Nie mam głosu do śpiewania i zajęło mi trochę czasu, zanim nauczyłem się, czym jest rytm, ale przynajmniej go opanowałem. Po prostu nie umiem tańczyć - mówił syn Jacksona. 

Jak zauważyła w Dzień Dobry TVN nasza reporterka Sandra Hajduk, 24 -latek stosunkowo niedawno, bo w wieku nastoletnim, dowiedział się, jak wielką gwiazdą był jego ojciec.

- Mając 14 lat zrozumiał, jaką gwiazdą jest jego tata, kiedy zobaczył, jak tłumy mdleją na widok Michaela Jacksona. On nie miał tej świadomości jako dziecko. Dopiero później zrozumiał, z jaką potęgą się mierzy. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
66
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0