Gwiazdy

Paris Jackson w niezwykłej sesji. Jak dzisiaj wygląda córka króla popu?

Sesja zdjęciowa

Jay's photo/Getty Images

Gwiazdy

Paris Jackson w niezwykłej sesji. Jak dzisiaj wygląda córka króla popu?

Sesja zdjęciowa

Jay's photo/Getty Images

Paris Jackson, córka zmarłego w 2009 r. Michaela Jacksona wzięła udział w sesji dla jednej z włoskich firm obuwniczych. Kolekcja, jaką zaprezentowała, dotyczy modeli jesień/zima 2020/2021.

Paris w czarno-białej sesji zdjęciowej

Na czarno-białych zdjęciach, wykonanych przez znanego fotografa mody Paolo Reversiego, widać stanowczą, ale pogodną wersję Paris Jackson. Kobieta pozuje w sukienkach, które odsłaniają jej tatuaże, a oczy podkreślone ma seksownym makijażem smokey eyes.

Praca przed obiektywem nie jest dla córki Michaela Jacksona nowością, ponieważ jest zatrudniona w agencji modelek IMG Models i wcześniej pozowała w sesjach dla wielu topowych magazynów, takich jak m.in. "Vogue", "Harper's Bazaar", "Rolling Stone" i "Teen Vogue". Natomiast na początku 2020 r. można było ją podziwiać w czasie pokazu Jeana Paula Gaultiera. Na wybiegu chodziła obok supermodelek: Belli i Gigi Hadid, Iriny Shayk, Karlie Kloss i Joan Smalls.

Paris Jackson - kim jest

Paris Jackson urodziła się w 1998 r. i jest jedyną córką Michaela Jacksona i Debbie Rowe. Była wychowywana wyłącznie przez ojca, który po rozwodzie w 1999 r. otrzymał pełne prawa do opieki nad dziećmi. Po śmierci króla popu dziećmi zajęła się jego matka, Katherine.

Paris Jackson wyznała, że miała próby samobójcze.

Próbowałam się zabić wiele razy

- powiedziała kiedyś.

Pomoc uzyskała od Child Protective Services, organizacji rządowej w USA, która zajmuje się ochroną dzieci. Kobieta zdradziła także, że cierpi na depresję.

Kilka lat temu rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie. W 2017 r. podpisała kontrakt z agencją modelek IMG Models, a rok później zadebiutowała w filmie fabularnym. Produkcja, w której zagrała nosiła tytuł "Gringo". Paris zajmuje się również muzyką.

Paris Jackson zadebiutowała na wybiegu w Paryżu:

>>> Zobacz także:

Weronika Rosati zachwyciła na festiwalu w Wenecji. Uwagę przykuwa dodatek projektu samej Elizabeth Taylor

Paris Jackson o próbach samobójczych: "Próbowałam się zabić wiele razy"

Gienek Loska nie żyje. Zwycięzca programu "X Factor" miał 45 lat

Julia Wróblewska o rozstaniu z chłopakiem: "Pierwsze dni były najgorsze"

Co sądzisz o tym artykule?
57
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0