Gwiazdy

Muzyczna podróż do stolicy mody i sztuki. Martina M z utworem "Paryż"

Gwiazdy

Muzyczna podróż do stolicy mody i sztuki. Martina M z utworem "Paryż"

Martina M to wokalistka i autorka tekstów. Na scenie Dzień Dobry wykonała swój trzeci singiel "Paryż" i na chwilę zabrała naszych widzów w sentymentalną podróż do stolicy mody.

Martina M – kim jest?

Martina M to wokalistka i autorka tekstów, która dobrze znana jest fanom "muzyki miejskiej". Artystka współpracowała m.in. z Sokołem i Pono, Ten Typ Mes, a także z uznanymi producentami takimi jak SoDrumatic, CzarnyHIFI czy Bartek Królik. Wokalistka występowała również na scenie z Piotrem Szmidtem, podczas trasy koncertowej obejmującej największe miasta Polski. Na swoim koncie ma także udział w Spring Break Festival w Poznaniu oraz dwa supporty przed brytyjską gwiazdą soulu - Jessie Ware - w Warszawie i Gdańsku.

Znakiem charakterystycznym Martiny jest umiejętne łączenie muzyki elektronicznej z r'n'b i elementami sceny francuskiej. Wokalistka swoją twórczość klasyfikuje natomiast do gatunku urban-pop.

Martina M – twórczość

Dotychczas fani Martiny mieli okazję usłyszeć dwa single "Chcę być" i "Tylko komfort". Tym razem wokalistka zabrała naszych widzów w niezwykłą, muzyczną podróż po stolicy mody i sztuki. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała utwór "Paryż".

Czekałam długo na ten moment. Jestem podekscytowana, lekko stremowana, ale ten numer i ten klip to spełnienie moich estetycznych marzeń

 – napisała na swoim Instagramie artystka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Planujesz wieczór z filmami lub muzyką? Zadbaj o dźwięk o najwyższej jakości

Miłość i muzyka. Stanisław Bartosik w utworze "Pomiędzy"

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0