Gwiazdy

Małgorzata Socha na wakacjach zaraża pozytywną energią. „Spragnione natury ruszamy w góry!”

Gwiazdy

Małgorzata Socha na wakacjach zaraża pozytywną energią. „Spragnione natury ruszamy w góry!”

Małgorzata Socha postanowiła wykorzystać wolny czas i wyruszyła z rodziną w góry. W mediach społecznościowych aktorka publikuje liczne zdjęcia z wyjazdu. Trzeba przyznać, ze widoki robią wrażenie. 

Małgorzata Socha na wypoczynku w górach

Domowa izolacja to rzeczywistość ostatnich trzech miesięcy. Choć większość z nas cieszy się z wolnego czasu i chwili oddechu, są też tacy, którym siedzenie w czterech ścianach daje się we znaki. 

Do aktywnych osób, które nie lubią siedzieć w jednym miejscu a sport w ich życiu odgrywa ważną rolę, należy Małgorzata Socha. Aktorka postanowiła zabrać swoją rodzinę w bezpieczne, ale atrakcyjne miejsce w górach, sprzyjające wielogodzinnym spacerom.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z córką

Małgorzata Socha rodzinny czas spędza w Dolinie Kościeliskiej, spacerując po górach i podziwiając piękne widoki. W mediach społecznościowych dzieli się wieloma zdjęciami, zarażając fanów pozytywnym uśmiechem. 

Przy okazji jednego z postów aktorka pochwaliła się także swoją świetną formą. Jak przyznała, w błyskawicznym tempie, z córką u boku, zdobyła Nosal, a następnie odhaczyła kolejny obowiązkowy punkt, czyli Morskie Oko.

23 minuty na Nosal - da się?? Da się!! 

– czytamy na Instagramie.

My zazdrościmy Małgosi nie tylko świetnej formy, ale także niesamowitych widoków.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0