Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię syna. Będzie tradycyjne

"Małgorzata Rozenek o imieniu dla synka", reporterka: Agnieszka Jastrzębska

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię syna. Będzie tradycyjne

"Małgorzata Rozenek o imieniu dla synka", reporterka: Agnieszka Jastrzębska

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan spodziewają się dziecka. Niedawno para zdradziła jego płeć, a podczas wiosennej ramówki TVN Discovery prowadząca "Projekt Lady" wyznała, że z mężem wybrali już imię dla syna.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niedługo powitają na świecie syna. Dla byłego bramkarza będzie to pierwsze dziecko, a dla prowadzącej "Projekt Lady" - trzecie.

Warto przypomnieć, że synowie ze związku z aktorem, Jackiem Rozenkiem mają na imię Tadeusz i Stanisław.

Wiedziałam, że będę miała syna Stasia, ponieważ mój tato ma na imię Staś i zawsze chciałam, żeby miał trochę cech jego charakteru, a Tadeusz był dlatego, że to był ukochany tata mojej mamy, którego ja nigdy nie poznałam, ponieważ zmarł, jak moja mama miała 7 lat

- powiedziała Małgosia.

Imię dla trzeciego syna

Podczas rozmowy za kulisami wiosennej ramówki TVN Discovery Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdę, czy wybrali z mężem imię dla trzeciego synka.

Tak, będzie to Edward

– przyznała z uśmiechem.

Małgosi i Radkowi podoba się zarówno geneza tego imienia i brzmienie. Warto jednak podkreślić, że we wcześniej przeprowadzonej rozmowie, Małgosia przyznała, że imię trzeciego dziecka może się jeszcze zmienić. 

"Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza szczegóły na temat imienia dla swojego trzeciego dziecka", reporter: Joanna Andrzejewska

Plany urlopowe

Żona Radosława Majdana nie zwalnia tempa. Wiosną gwiazdę czeka sporo pracy i nowych projektów. Jednak czas na wakacje również się znalazł. Jak przyznała, urlop jest już w pełni zaplanowany.

Mamy już zaplanowane wakacje na sierpień i one będą na tyle ekstremalne, że nie zdradzę, bo mnie matki zlinczują. My każdą decyzję o podróży podejmujemy z lekarzem. Ja naprawdę czuje się rewelacyjnie, ciąże wspominam trzeci raz jako najlepszy okres w życiu

– dodała.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
70
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0