Gwiazdy

Kto dostanie Telekamerę?

Agnieszka Szulim, Dorota Gardias i Edyta Olszówka

Agnieszka Szulim, Dorota Gardias i Edyta Olszówka

Gwiazdy

Kto dostanie Telekamerę?

Agnieszka Szulim, Dorota Gardias i Edyta Olszówka

Agnieszka Szulim, Dorota Gardias i Edyta Olszówka

Wśród nominowanych do Telekamer 2016, plebiscytu tygodnika "Tele Tydzień", znaleźli się dziennikarze i prezenterzy TVN oraz aktorzy, grający w popularnych serialach naszej stacji. Zobaczcie, kto dostał nominację. Przypominamy, żegłosowanie trwa do 4 lutego.

Telekamery 2016 - lista nominowanych:

W kategorii AKTORKA nominowana została m.in. Edyta Olszówka, grająca w serialu "Aż po sufit". W kategorii AKTOR nominację dostał Cezary Pazura, grający w tym samym serialu.
Nominację do Telekamery dostał m.in. serial "Na Wspólnej (TVN). Zaś Agnieszka Szulim (Aplauz, aplauz) i Martyna Wojciechowska (Kobieta na krańcu świata) dostały nominację w kategorii OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA.
Doceniony został też dziennikarz Faktów TVN Grzegorz Kajdanowicz, który odstał nominację w Kategorii PREZENTER INFORMACJI. Na liście nominowanych do Telekamery w kategorii PREZENTER POGODY znalazła się Dorota Gardias i Tomasz Wasilewski z TVN. Natomiast Agustin Egurrola (Mam Talent) został nominowany w kategorii JUROR. Program "Mam Talent" dostał nominację w kategorii PROGRAM ROZRYWKOWY, a serial "Szkoła" w kategorii SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY.
A Paulina Chruściel z serialu "Singielka" została nominowana do nagrody w kategorii NADZIEJA TELEWIZJI. Wszystkim nominowanym gratulujemy!!!


Przypominamy, że głosowanie potrwa do 4 lutego roku i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą SMS-ów, dzięki którym czytelnicy „Tele Tygodnia” będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
57
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0