Gwiazdy

Kontrowersyjny wywiad Sebastiana Fabijańskiego. Dlaczego po kilku godzinach zniknął z sieci?

Gwiazdy

Kontrowersyjny wywiad Sebastiana Fabijańskiego. Dlaczego po kilku godzinach zniknął z sieci?

Media rozpisują się o kolejnym skandalu w show-biznesie, którego bohaterem jest Sebastian Fabijański. Aktor udzielił wywiadu znanemu youtuberowi Karolowi Paciorkowi, prowadzącemu kanał Imponderabilia. Ich rozmowa była dostępna w sieci zaledwie kilka godzin od publikacji, a następnie została usunięta.

Kontrowersyjny wywiad z Sebastianem Fabijańskim

Karol Paciorek na swoim kanale na YouTubie przeprowadza długie wywiady ze znanymi i ciekawymi osobami ze świata mediów. W najnowszym odcinku pojawił się Sebastian Fabijański, który opowiadał m.in. o swoim wizerunku, aktorstwie, występie Jasia Kapeli w "Hejt Parku", czy konflikcie z raperem Quebonafide. Tylko nieliczni widzowie Paciorka mieli okazję obejrzeć i wysłuchać wywiad z aktorem, ponieważ szybko został usunięty.

- Ten wywiad wisiał w sieci kilka godzin, a potem zniknął. Oczywiście media zaczęły się rozpisywać na temat tego, że to Sebastian zażyczył sobie usunięcia rozmowy, a podobno prosił jedynie o usunięcie fragmentu. Natomiast youtuber usunął cały - powiedziała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

- Można to tłumaczyć tym, że wywiady u Karola Paciorka nie są montowane, więc uznał, że skoro ma być coś wycięte, to nie będzie go wcale, ale właściwie nie wiemy, czemu Karol zdecydował się na ten krok - dodała Ewa Drzyzga.

Fabijański dostawał groźby karalne?

Karol Paciorek na swoim profilu na Instagramie zamieścił informację, że to na prośbę Fabijańskiego wywiad został usunięty. Co więcej, youtuber w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl wyznał, że Sebastian miał dostawać groźby od widzów, którym udało się zobaczyć wideo. 

- Następnego ranka po publikacji wywiadu Sebastian Fabijański napisał do mnie na Instagramie, że "ktoś się zgłosił z groźbą sądową" po czytaniu smsów Kapeli i czy można wyciąć ten fragment. Odpowiedziałem, że po publikacji nie ma takiej opcji, natomiast mogę zdjąć całą rozmowę. Fabijański na tę propozycję przystał. Gość zawsze ma prawo do odmowy publikacji rozmowy, nawet jeśli ta już wisi na YouTube i ja to prawo respektuję - wyjaśnił Paciorek.

Zobacz także:

Basia wygrała "Hotel Paradise 3" z Krystianem u boku. Ale to inny uczestnik skradł jej serce

Horoskop dzienny na środę. Możemy odczuwać senność i niskie ciśnienie

Młodzi ludzie są zasypywani w sieci kadrami z "idealnego" życia. "Z tego wyniknie emocjonalna katastrofa"

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
64
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0