Gwiazdy

Katarzyna Zawadzka pokazała rodzinne strony. Wychowawcą klasy aktorki był jej ojciec. "Łatwo nie było"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Katarzyna Zawadzka pokazała rodzinne strony. Wychowawcą klasy aktorki był jej ojciec. "Łatwo nie było"

Dzień Dobry TVN

Katarzyna Zawadzka zabrała nas do swoich rodzinnych stron. Aktorka pokazała szczególnie bliskie jej sercu miejsca. Czego o niej nie wiemy?

Katarzyna Zawadzka – podróż w rodzinne strony

Katarzyna Zawadzka to aktorka filmowa i serialowa. Znana między innymi z trzeciej odsłony filmu "Listy do M.", "Bad Boy", oraz najnowszej produkcji - "Banksterzy". Artystka zaprosiła nas w swoje rodzinne strony.

Jesteśmy w Dygowie. Miejscu, w którym wychowałam się, dojrzewałam, spędziłam chyba najwięcej lat mojego życia dotychczas

- opowiada. 

Aktorka mieszkała razem z rodziną w bloku, nieopodal podstawówki. – Mogłam wstać za pięć ósma, jak miałam do szkoły na ósmą, co było wielkim szczęściem – wspomina.

W tamtym czasie zaczęła się jej aktorska kariera. - Pierwsze marzenia o byciu aktorką zaczęły się rodzić w szkole. To za sprawą kabaretu, który powołał do życia mój ojciec. Tata był moim wychowawcą od klasy czwartej do ósmej - opowiada.

Aktorstwo nie było jednak jedyną pasją Kasi. Aktorka trenowała strzelanie z łuku. Niestety podczas jednego z treningów strzeliła do góry, a więc złamała zasady, przez co tata zawiesił ją w prawach członka klubu. – I tak trwa do dziś – śmieje się.

Jak mówi, zawsze była głodna przygód. Uwielbiała, jak dużo się wokół niej działo. Aktywnie angażowała się w różne przedsięwzięcia. Jednym z nich był zespół tańca. - Chciałam przedstawić osobę dla mnie bardzo ważną, bardzo wyjątkową, panią Halinkę Puc, u której przez 14 lat tańczyłam w zespole tańca ludowego "Algi" w Kołobrzegu – mówi aktorka.

Katarzyna Zawadzka – dziewczyna znad morza

Katarzyna Zawadzka urodziła się i dorastała w Dygowie – miasteczku położonym nieopodal Kołobrzegu. - Urodziłam się nad morzem. Jestem w jakiś niewytłumaczalny sposób z tym morzem powiązana. Pierwsze randki, pierwsze miłości, pierwsze uniesienia. Bardzo ważne miejsce, które na pewno mnie ukształtowało – opowiada.

Mimo tego, że mieszka i pracuje z dala od rodzinnego miasta, ono cały czas jest w jej sercu. - Bardzo często wracam. Na pewno to, żeby tu przyjeżdżać i czerpać energię z korzeni i z miejsca mojego urodzenia, bardzo pielęgnuje – dodaje. 

Zobacz też:

Poczucie humoru i stand-up na dachu. Oto sprawdzone sposoby na trudne chwile

"Tajemnica zawodowa" - nowy serial w wiosennej ramówce TVN. W głównej roli Magdalena Różczka 

Anna Wendzikowska poleca filmy z seniorami w rolach głównych. Jak Hollywood rozprawia się z kultem młodości?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Mateusz Jarosławski
Co sądzisz o tym artykule?
73
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
24.01.2021
Mike
Kasia jest piekna i pociagajaca kobieta