Gwiazdy

Kasia Zawadzka i jej modowa pasja

Gwiazdy

Kasia Zawadzka i jej modowa pasja

Utalentowana aktorka podczas 36. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni była odkryciem roku. Wtedy za swój debiut otrzymała nagrodę. Dziś Kasia Zawadzka bardzo dobrze radzi sobie na rynku artystycznym. W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem zdradziła swoje pasje.

Kasia jest absolwentką szkoły teatralnej w Krakowie. Na swoim koncie ma rolę w dramacie „Chce się żyć”. Popularność przyniosła jej rola Zuzy w komedii „Listy do M 3” oraz postać Anieli w serialu „Prawo Agaty”. Jakie zainteresowania ma aktorka?

Miłość do mody

Wielką pasją aktorki jest zrównoważona moda. Jak przyznała Kasia, chodzi o to, aby modę łączyć z ekologią, wymieniać się i nie dokładać się do przemysłu odzieżowego, który jest trucicielem planety.

Sama aktorka kupuje ubrania z drugiej ręki. To najlepszy przykład tego, że można modnie się ubierać, nie inwestując pieniędzy w nowe kolekcje z sieciówek.

Pasja do tańca

Kasia od małego marzyła o tańcu. Początkowo chciała uczęszczać na zajęcia z baletu, jednak jako 7-latka trafiła do zespołu ludowego, w którym została aż 14 lat. Razem z Piotrem Wojtasikiem aktorka pokazała widzom Dzień Dobry TVN swoje taneczne umiejętności. 

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
88
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0