Gwiazdy

Kasia Kowalska i jej szczęśliwe dzieci. Czy są podobne do piosenkarki?

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Kasia Kowalska i jej szczęśliwe dzieci. Czy są podobne do piosenkarki?

Bartosz Krupa/East News

Kasia Kowalska szczęśliwą mamą. "Wdzięczność" - tak piosenkarka podpisała zdjęcie, na którym jej syn i córka pozują z psem. Oczy im się śmieją. 

Kasia Kowalska jest mamą dwójki dzieci - Aleksandry i Ignacego. Kilka miesięcy temu głośno było na temat Aleksandry, która trafiła do szpitala w Londynie z wysoką gorączką. Miała problemy z oddychaniem i ostatecznie musiała być intubowana. Kasia Kowalska drżała wówczas o życie córki. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, co potwierdza ostatni post Kasi Kowalskiej na profilu instagramowym. 

Kasia Kowalska pokazała dzieci

Wokalistka udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografię dwójki pociech i uroczego psiaka. Aleksandra i Ignacy pozują na peronie metra w maseczkach i czapkach, a uwagę przykuwają ich oczy. Śmiało można stwierdzić, że odziedziczyli je po mamie. Dodatkowo córka Kasi Kowalskiej na rękach trzyma pupila. Tak rodzinną sielanką piosenkarka postanowiła podzielić się z internautami. Dodatkowo dodała hasztagi: "szczęśliwe dzieci", "piesek", "wdzięczność".

Dzieci Kasi Kowalskiej 

23-letnia Aleksandra nieraz uczestniczyła z mamą w imprezach branżowych. Wówczas ochoczo pozowała z nią na ściankach. Sama zresztą doczekała się pokaźnego grona obserwatorów na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 30 tys. internautów. 23-latka często publikuje w sieci ciekawe metamorfozy. Mogliśmy podziwiać jej selfie, jak ma czarne krótkie włosy, różowe, a nawet zielone. Ola na co dzień studiuje w Londynie. Czyżby przyleciała teraz na święta?

Aleksandra Kowalska jest owocem miłości  Kasi Kowalskiej i muzyka Kostka Joriadis. Natomiast ojcem Ignacego jest perkusista Marcin Ułanowski. W tym roku chłopiec świętował 12. urodziny, o czym poinformowała wokalistka w mediach społecznościowych. Co ciekawe dumna mama nieraz publikowała już fotografie syna. Wokalistka w wywiadach wielokrotnie przyznała, że jego pasją jest piłka nożna, a idolami - Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo: Kasia Kowalska w piosence „Domek z kart”

Zobacz też:

Wybierz laureata Pozytywki za listopad 2020. Kto według ciebie zasługuje na wyróżnienie?

2/3 uczniów przyznało się do ściągania podczas lekcji online. "Zdarza nam się usłyszeć zza laptopa odpowiedź na pytanie, ile to jest 7 razy 8"

Tatiana Okupnik walczy o życie Maciusia. "Jest ciężko chory i potrzebuje leku"

Co sądzisz o tym artykule?
80
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0