Gwiazdy

Karo Szczurowska rozkręca swoją karierę. Jej najnowszy singiel podbije serca fanów

Gwiazdy

Karo Szczurowska rozkręca swoją karierę. Jej najnowszy singiel podbije serca fanów

Karo Szczurowska zaczęła śpiewać wcześniej, niż nauczyła się mówić. Jest kompozytorką i autorką tekstów. Gra na fortepianie i skrzypcach. Niedawno nastąpił przełom w karierze wokalistki - 22 stycznia ukazała się jej debiutancka płyta. Na scenie Dzień Dobry TVN Karo wykonała singiel "Uciekaj".

Kim jest Karo Szczurowska?

Artystka uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby ukończyć studia medyczne, ale jednocześnie jej największym marzeniem jest to, by spełniać się muzycznie i poprzez muzykę wyrażać siebie. Na scenie Dzień Dobry TVN Karo Szczurowska pokazała, na co ją stać.

Karo Szczurowska - wkrótce będzie o niej głośno

Ubiegły rok był dla wokalistki wyjątkowo bogaty w projekty muzyczne. Mimo pandemii i "zamrożenia" branży artystycznej, Karo nie przestawała tworzyć. W lipcu 2020 r. premierę miał klip do utworu "Czekam na znak", który sama napisała i skomponowała. W sierpniu natomiast do stacji radiowych trafił utwór "Poranna", który nagrała w duecie z  Antkiem Smykiewiczem. 

Ubiegły rok piosenkarka zakończyła świątecznym utworem, który ukazał się w grudniu. Piosenkę "Jestem tu dla Ciebie" nagrała razem z Alicją Sękowską. 

Karo Szczurowska i jej debiutancka płyta

Pierwszy krążek artystki nazywa się po prostu "Karo Szczurowska". Ostatnim singlem promującym płytę jest utwór pt. "Uciekaj", do którego teledysk ukazał się w dniu premiery płyty, czyli 22 stycznia. 

Za produkcję płyty odpowiada Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim. Na płycie znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i wspomnianego Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej. Album utrzymany jest we współczesnym stylu pop. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
83
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0