Gwiazdy

"Justin Bieber polskiej muzyki oraz Diego Maradona polskiego stand-upu" gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Wiecie o kim mowa? 

TVN

Gwiazdy

"Justin Bieber polskiej muzyki oraz Diego Maradona polskiego stand-upu" gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Wiecie o kim mowa? 

TVN

Nowy odcinek autorskiego talk-show Kuby Wojewódzkiego zapowiada się niezwykle intersująco. Jak informuje gospodarz programu, na kanapach zasiądą "Justin Bieber polskiej muzyki oraz Diego Maradona polskiego stad-upu", czyli Dawid Kwiatkowski oraz Piotr Zola Szulowski. Czy goście poradzą sobie z ironicznymi pytaniami? 

"Kuba Wojewódzki" – nowy odcinek

Od 16 lutego, co wtorek o godzinie 22:30 na antenie TVN możemy oglądać nowy sezon programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zdradził już, kogo zobaczymy w najnowszym odcinku. Tym razem rozmowa będzie iście męska, bo na kanapach zasiądą Dawid Kwiatkowski i Piotr Zola Szulowski. Co wiemy na temat gości Wojewódzkiego?

W wieczór wtorkowy u mnie Justin Bieber polskiej muzyki oraz Diego Maradona polskiego stand-upu ;) Dawid Kwiatkowski Piotr Zola Szulowski Zapraszam k.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura Piątek, 5 marca 2021

Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego

Dawid Kwiatkowski już kilka razy gościł u Kuby Wojewódzkiego. W 2016 roku "król TVN-u" okrzyknął go "idolem nastolatków". Czy coś się zmieniło od tamtej pory? Tym razem dziennikarz, przedstawiając swojego gościa, nazwał go "Justinem Bieberem polskiej muzyki". 

Ostatnio piosenkarz zmienił swój wizerunek i po 2-letniej przerwie nagrał nowy singiel "Bez Ciebie", o którym opowiadał w Dzień Dobry TVN.

Czytaj więcej tutaj: Dawid Kwiatkowski prezentuje nowy utwór i dojrzały wizerunek. "Najwyższy czas, żeby pokazać nową odsłonę mnie"

A z jakimi pytaniami zmierzy się u Kuby? 

- Czy Kwiatkowsky ma moralnego kaca, pracując dla TVP i czy doskwiera mu starość... - napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie.

- ...i czy Kuba Wojewódzki rozpoznaje na ulicy swoich kumpli. Do wtorku! - odpisał zaczepnie wokalista.

Kim jest Piotr Zola Szulowski?

Piotr Zola Szulewski, według Wojewódzkiego "Diego Maradona polskiego stand-upu", znany jest z uniwersalnego poczucia humoru. Był dwukrotnym finalistą Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 - największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. U Kuby zmierzy się z pytaniem: "Dlaczego jego ojciec chciał bić gości na jego weselu?".

Internauci zapewniają w komentarzach, że już nie mogą się doczekać kolejnego odcinka. A wy?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać, o której emisja?

Premierowe odcinki programu w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player.pl znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Zobacz także:

Co oglądać w marcu na Playerze? Nie przegap premiery serialu „Mamy to” 

Nie czekaj na 8 marca i zrób sobie Dzień Kobiet w weekend. Te historie pokazują kobiecą różnorodność

Znamy wszystkie uczestniczki nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowały się zgłosić?

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki: To już prawie 20 lat mojego programu. Trochę mnie męczy tłumaczenie ludziom, że to talk show

Co sądzisz o tym artykule?
76
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0