Gwiazdy

John Travolta upamiętnił zmarłego syna w dniu jego urodzin. Śmierć Jetta wywołała wiele kontrowersji

John Travolta

Cover Video/x-news

Gwiazdy

John Travolta upamiętnił zmarłego syna w dniu jego urodzin. Śmierć Jetta wywołała wiele kontrowersji

John Travolta

Cover Video/x-news

John Travolta uczcił na Instagramie urodziny nieżyjącego od ponad dekady syna. Córka aktora, Elle Travolta, również wspomniała brata w mediach społecznościowych. Jett skończyłby w tym roku 29 lat.

Na świecie nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o Johnie Travolcie, a przynajmniej nie widziała żadnego filmu z jego udziałem. Aktor ma na koncie role w kultowych produkcjach, takich jak: "Grease", "Gorączka sobotniej nocy" czy "Pulp Fiction". Dorobku artystycznego może mu pozazdrościć niejeden kolega z branży, ale życie prywatne aktora nie układa się równie pomyślnie.

John Travolta - tragiczna historia śmierci syna

John Travolta ma za sobą kilka traumatycznych przeżyć. W 2009 roku tragiczną i tajemniczą, śmiercią zginął jego 16-letni wówczas syn Jett. Nastolatek zmarł podczas rodzinnych wakacji na Bahamach. Rodzice znaleźli jego ciało w wannie. Według pierwszych doniesień mediów przyczyną śmierci był niefortunny upadek i uderzenie w głowę, jednak szybko zaczęły pojawiać się inne wersje mówiące o ataku serca lub udarze. To zaczęło wzbudzać podejrzenia opinii publicznej. 

Plotek nie uciszył fakt, że John Travolta i Kelly Preston w tajemnicy przed mediami skremowali ciało syna i zakopali je na terenie rodzinnej posiadłości na Florydzie. W tym samym czasie z Bahamów do USA przyleciał samolot z pustą trumną. Po latach w jednym z wywiadów aktor przyznał, że jego syn chorował na astmę oraz, że zdiagnozowano u niego autyzm.

Travolta często wspominał publicznie, że ukojeniem w żałobie był dla niego kościół scjentologiczny - sekta do której należą również m.in. Tom Cruise czy Will Smith wraz z żoną i dziećmi.

John Travolta wspomniał syna na Instagramie

Mimo upływu lat, John Travolta nadal wspomina Jetta w mediach. W tym roku syn aktorskiej pary skończyłby 29 lat. W dniu jego urodzin, sławny ojciec przypomniał fanom na Instagramie ich wspólne zdjęcie. - Wszystkiego najlepszego, mój piękny Jetty. Kocham Cię - napisał.

Córka aktorka, Elle, również upamiętniła zmarłego w 2009 roku brata w mediach społecznościowych. Opublikowała ich zdjęcie z czasów dzieciństwa i podobnie jak John dołączyła symboliczne życzenia urodzinowe.

Tragiczna śmierć syna nie była jedynym dramatem w życiu Travolty. Latem 2020 roku zmarła jego żona, Kelly Preston. Aktorka przegrała walkę z nowotworem.

Zobacz wideo: John Travolta opuści kościół scjentologiczny po 45 latach? Aktor jest rozdarty po śmierci żony

Zobacz też:

Bernie Madoff nie żyje. Był twórcą największej piramidy finansowej w historii

Krzysztof Krawczyk zaśpiewał z żoną. Wzruszające nagranie trafiło do sieci: "Trudno powstrzymać łzy"

Siła jest kobietą. Tanatokosmetolożka ujawnia kulisy pracy: "Dzieci najbardziej zapadają mi w pamięci"

Co sądzisz o tym artykule?
79
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0