Gwiazdy

Joanna Krupa zdradziła rodzinny sekret. Jeden z domowników nie przepada za małą Ashą

Gwiazdy

Joanna Krupa zdradziła rodzinny sekret. Jeden z domowników nie przepada za małą Ashą

Joanna Krupa wraz z mężem Douglasem oszalała na punkcie małej córeczki. Każdego dnia modelka poświęca dziewczynce sporo czasu i z chęcią dokumentuje jej rozwój i postępy. Niedawno Joanna przyznała, że nie wszyscy domownicy akceptują małego szkraba. Jak się okazało, sympatią nie pała do niej jeden z psów. 

Joanna Krupa – życie rodzinne

Odkąd na świat przyszła Asha, Joanna Krupa oszalała na punkcie córeczki. Modelka z chęcią dzieli się z fanami zdjęciami i filmikami małej pociechy. W mediach społecznościowych dokumentuje jej pierwsze kroki, urodziny czy wakacje, a internauci ochoczo komentują nowe fotografie. Niedawno Joanna w jednym z wywiadów przyznała, że choć wszyscy zakochani są w uroczej córeczce, nie akceptuje jej jeden domownik.

Kto nie akceptuje córki Joanny Krupy - Ashy

Przed narodzinami małej Ashy to psy były oczkiem w głowie Joanny Krupy. Teraz modelka dzieli swoją miłość i czas na kilku domowników. Jak się okazało, nie spodobało się to suczce o imieniu Darla. Modelka przyznała, że pies zazdrosny jest o córeczkę.

Moja suczka Darla jest strasznie zazdrosna o małą Ashę. Ostatnio była u mnie z wizytą mama i sądzę, że Darla obserwowała, ile miłości dajemy dziecku. By zwrócić na siebie uwagę, pogryzła zabawki Ashy

 - wyznała modelka w rozmowie z Faktem.

Jak przyznała, nie był to pierwszy raz, gdy pies wyraził swój bunt. Joanna dodała, że Darla również często popisuje się, aby domownicy zwracali na nią większą uwagę i poświęcali jej czas. Modelka wciąż liczy, że wkrótce wszystkie psy polubią Ashę ze wzajemnością.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Joanna Damięcka miłość do wielkich samochodów ma we krwi. "Postanowiłam zrobić najtrudniejsze prawo jazdy"

Agnieszka Holland została prezydentem Europejskiej Akademii Filmowej

Sztuka zero waste. Duński artysta Thomas Dumbo tworzy spektakularne trolle ze śmieci

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
10.12.2020
kaoL9
Świetna piosenka!