Gwiazdy

"Hotel Paradise". Nowa uczestniczka poszła na randkę z trzema mężczyznami. Co o niej wiemy?

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Gwiazdy

"Hotel Paradise". Nowa uczestniczka poszła na randkę z trzema mężczyznami. Co o niej wiemy?

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Po wielu tygodniach spokoju w "Hotelu Paradise" zaczęło robić się bardzo gorąco. Do uczestników dołączył nowy uczestnik - Mariusz. Zaraz po nim na Zanzibarze pojawiła się również kolejna singielka.

"Hotel Paradise". Potrójna randka w programie

Nowa uczestniczka w "Hotel Paradise" zaliczyła bardzo mocne wejście. Z miejsca miała szansę wybrać się na randkę z trzema panami - Krystianem, Krzysiem i Mariuszem. To dlatego, że właśnie ich pary mają najmniejsze szanse na stworzenie stałej relacji. 

W czasie kiedy panowie randkowali z nową uczestniczką ich partnerki - Sara, Luiza i Ola - obserwowały całą sytuację z ukrycia na ekranie. Co prawda nie zobaczyły twarzy dziewczyny, ale widziały dobrze reakcje chłopaków. Co tu dużo mówić, byli zachwyceni. - Od razu zwróciłem uwagę na jej oczy - mówił Krzysztof. Mężczyźni zwierzyli się nowej koleżance z tego, że ich obecne związki w programie nie rokują. Krzysztof porównał nawet sytuację, w której się znajduje do "bagna", ponieważ jest pomiędzy dwoma przyjaciółkami. Oczywiście randka odbyła się w konkretnym celu - nowa uczestniczka mogła związać się z jednym z trzech nowopoznanych uczestników.

"Hotel Paradise". Kim jest nowa uczestniczka?

O nowej uczestniczce w programie "Hotel Paradise" wiemy jak na razie niewiele. Ewa ma 24 lata i jest blondynką. Od razu widać też, że lubi tatuaże. Podczas randki z Krystianem, Mariuszem i Krzysiem to właśnie ten ostatni najbardziej wpadł w jej oko. 

Jak przyznała Ewa, Krzysztof jest w jej typie, ponieważ lubi opalonych mężczyzn. - Chcę być sławna i bogata - mówi o sobie 24-latka. Jedno jest pewne, Ewa mocno namiesza w programie.

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj"

Zobacz też:

"Hotel Paradise": Kim jest słynny Pan Lektor? Wiemy, jak wygląda i jak się nazywa

"Hotel Paradise 3": Karolina nieźle namiesza. Los jednej z uczestniczek jest przesądzony

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3" nie narzeka na brak zainteresowania panów. Co na to pozostałe dziewczyny?

Co sądzisz o tym artykule?
87
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0