Gwiazdy

"Hotel Paradise". Luiza rozbiła związek Basi i Krystiana. "Czuję się, jakby każdy był na mnie zły"

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

Gwiazdy

"Hotel Paradise". Luiza rozbiła związek Basi i Krystiana. "Czuję się, jakby każdy był na mnie zły"

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

"Hotel Paradise" to gra o miłość i wielkie pieniądze. Intrygi i układy są więc na porządku dziennym. Ostatni plan Oli i Luizy wywołał prawdziwą burzę w programie.

Ostatni odcinek programu "Hotel Paradise" obfitował w wiele emocji. Do niedawna Luiza uchodziła za niegroźną uczestniczkę, jednak po pewnym czasie pokazała, że jest w stanie rozbić jeden z najbardziej trwałych związków, a tym samym wywołać prawdziwą burzę na Zanzibarze. Jak mówiła, chciała pokazać Krystianowi, że nie zasługiwał na Basię, ponieważ nie okazywał jej wystarczająco dużo uczuć. Przystojny Włoch w rozmowie z kolegami przyznał, że rzeczywiście bywa zamknięty w sobie, ale z Basią połączyło go coś wyjątkowego i boi się, że to się już nie powtórzy. 

- W ch*j czasu nie miałem czegoś takiego - mówił ze łzami w oczach.

Hotel Paradise 3 - odcinek 22. "Stypa" po wyeliminowaniu Basiu

Jeszcze tego samego wieczoru Luiza i Krystian odbyli poważną rozmowę. Dziewczyna podkreśliła, że nie chce robić mu "pod górkę". 

- Nadal traktuję cię, jak rodzinę - zapewniała. On za to przyznał jej, że czuję się tak, jakby wszystkie uczestniczki odwróciły się przeciwko niemu. Miał też żal do Luizy o to, że nie spytała go o relację z Basią, tylko od razu wyciągnęła pochopne wnioski. Choć wydawało się, że nowopowstała para doszła do porozumienia, to poranek pokazał, jak napięta sytuacja nastała nie tylko między Luizą i Krystianem, ale też resztą uczestników.

- Czuję się, jakby każdy był na mnie zły - ubolewała Luiza. Włoch nie krył się z tym, że bardzo tęskni za Basią. Po raz pierwszy w programie "Hotel Paradise" doświadczył samotności. 

Hotel Paradise 3 - odcinek 22. To nie koniec przeparowań

Sytuacja w programie stała się napięta, ale show musi trwać. Na uczestników czekały kolejne atrakcje, mające zbliżyć ich do siebie, a może jednak zasiać wątpliwości? Panie pojechały na lokalny targ, gdzie kupowały prezenty dla mężczyzn. Ci z kolei zostali w hotelu i tam przygotowywali pokoje na ich powrót. Zadbali również o kolację. Kamil nieco zaskoczył kolegów swoją inwencją twórczą i przyrządził spaghetii bolognese z ananasem. Co ciekawe, gotował nie z myślą o swojej obecnej partnerce, czyli Sarze, a o Bogusi. Krzysztof również dał jasno do zrozumienia, że chętnie spędzi wieczór z Luizą, zamiast z Olą. Jedno jest pewne - to nie koniec zmian i przeparowań w "Hotelu Paradise". Po ostatnim odcinku wiemy, że wszystko jest możliwe.

Zobacz wideo: Zwiastun nowych odcinków "Hotel Paradise"

Zobacz też:

"Dorota puść Pawia!!!" - Gardias z humorem o urokach swojej pracy. Prezenterka nie może narzekać na nudę

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z przygotowań do ceremonii. "Ten dzień był dla mnie bardzo wyjątkowy"

Karolina Pisarek o życiu w Mediolanie, depresji i złamanym sercu. "Chcę mieć dzieci, męża, psa"

"Hotel Paradise" możesz oglądać przedpremierowo na Playerze.

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0