Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Kuba żałuje swojej decyzji? Do programu wrócił Maurycy. Komu najbardziej zagrozi?

Klaudia El Dursi, Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Kuba żałuje swojej decyzji? Do programu wrócił Maurycy. Komu najbardziej zagrozi?

Klaudia El Dursi, Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Do "Hotelu Paradise 3" wróciły Kornelia i Basia. To jednak nie jest koniec powrotów. W 43. odcinku wydarzyło się coś, co znowu wprawiło uczestników w osłupienie. Z kolei Kuba nie ukrywa, że ma do siebie żal za to, jaką decyzję podjął na Rajskim Rozdaniu.

"Hotel Paradise 3" odcinek 43. Co się wydarzy?

Po podwójnym Rajskim Rozdaniu emocje szybko nie opadły. Powrót Basi to wielkie wydarzenie nie tylko dla niej i dla Krystiana, ale także dla pozostałych uczestników. W tym przede wszystkim dla Luizy, która kilka tygodni temu przyczyniła się do tego, że Basia opuściła program.

Luiza i Basia wyjaśniły sobie wszystko. Luiza przyznała, że była pod wielkim wpływem Oli, która uknuła intrygę prowadzącą do wyeliminowania Basi. Z kolei Kuba ma do siebie żal o to, że mając do wyboru Ewę i Kornelię zdecydował, że to Ewa odpadła z "Hotelu Paradise 3". Stwierdził, że jego zachowanie było podyktowane dobrem grupy, a nie jego samego. – Ten wieczór nie był dla mnie łatwy – ocenił.

Następnego dnia każda z nowych par dostała zadanie, aby wymienili trzy rzeczy, które pasują im w relacji ze swoim nowym partnerem/partnerką. Później, Klaudia El Dursi zaprosiła do siebie wszystkie dziewczyny i zapytała, czy jest ktoś, kto był w "Hotelu Paradise 3" i za kim tęsknią. Luiza, Basia i Bibi wskazały Maurycego, Kornelia – Dawida, a Nathalia – Mariusza. Później Klaudia poprosiła, aby powiedziały, czyje miejsce powinien zająć wskazany przez nie chłopak.

Przyszedł czas na kolejną konkurencję. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, których kapitanami byli Kuba i Krzysiek. Wygrała drużyna Kuby, a karą ich przeciwników było to, że od tej pory musieli usługiwać wygranym.

"Hotel Paradise 3" odcinek 43. Powrót Maurycego

Wieczorem wszyscy przebrali się w togi, niczym greccy bogowie i rozpoczęli biesiadowanie. W pewnym momencie dołączył do nich… Maurycy. Radości nie było końca. Jedyna osobą, która nie była zadowolona z tego powrotu był Kuba. Poczuł, że nie będzie miał teraz łatwo w walce o Luizę.

Tymczasem, Krystian zarzucił Basi, że na widok Maurycego ucieszyła się bardziej niż kiedy zobaczyła się z nim po rozłące. – Dla mnie nie istnieje żaden facet poza nim – wyznała Basia płacząc. Na szczęście zgrzyt szybko został zażegnany. Z kolei Bibi i Simon wyznali sobie miłość. – To, że cię poznałem to już wygrałem ten program – stwierdził Simon.

"Hotel Paradise 3" odcinek 43. Kiedy oglądać?

Każdy kolejny odcinek "Hotelu Paradise 3" to ogromna dawka emocji i zaskoczeń. Jak będą wyglądały relacje poszczególnych par? Jak długo przetrwa obecny układ?

"Hotel Paradise 3" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Hotel Paradise 3 I Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
56
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0