Horoskop

Horoskop Royal Baby. Co gwiazdy mówią o dziecku Książąt Sussex? Pisany jest mu tron!

Horoskop

Horoskop Royal Baby. Co gwiazdy mówią o dziecku Książąt Sussex? Pisany jest mu tron!

Nowy członek królewskiej rodziny od razu stał się obiektem ogromnego zainteresowania mediów, poddanych Królowej Elżbiety, jak również milionów innych ludzi.Co takiego wyjątkowego kryje w sobie horoskop Royal Baby?

Budząca do tej pory ogromne emocje i tyleż miłości co nienawiści Meghan Markle, zdążyła w szybkim tempie wyjść za księcia Harry'ego, zostać członkiem ,,Royalsów'', a 6 maja wydać na świat kolejnego pretendenta do brytyjskiego tronu. Pierwszy syn książęcej pary przyszedł na świat o godzinie 5.26 w posiadłości Frogmore Cottage w odległości około 30 kilometrów od Londynu.

Co takiego wyjątkowego kryje w sobie horoskop Royal Baby? Jak się okazuje jest w nim wiele ciekawych elementów.

Upór, przekora i dążenie do władzy

Po pierwsze nie będzie to grzeczne i pokorne dziecko, które słodko uśmiecha się do wyższych rangą osób. Horoskop wskazuje na ogromny upór, przekorę oraz... dążenie do władzy za wszelką cenę! 

Dziecko jest numerologiczną ,,piątką'' i będzie powodować konflikty, z których nauczy się czerpać profity pełnymi garściami. Dodatkowo jest ,,jedenastką'' z dnia i miesiąca, co świadczy o tym, że będzie doskonale orientować się w układach i relacjach panujących na dworze Windsorów.

Potrójnie akcentowany znak Byka mówi, że jeśli syn Meghan i Harry'ego coś sobie postanowi, to nie ma na świecie takiej siły, która będzie go w stanie przed tym powstrzymać. Ascendent w znaku Byka, ze Słońcem w koniunkcji świadczy o tym, że nowo narodzone dziecko w królewskiej rodzinie nie da się zepchnąć na margines i będzie na sobie skupiać uwagę w znacznie większym stopniu, niż dzieci Księcia Wiliama i Księżnej Kate!

Być może osoby, które wietrzą spisek i twierdzą, że planem i celem Meghan Markle jest posadzenie Księcia Harry'ego na tronie mają szczyptę racji, jednak Los może zrealizować to w przewrotny sposób. 

Związek astrologiczny z księciem Karolem

Syn byłej amerykańskiej aktorki ma niezwykły horoskop, który będzie ciągnąć go w kierunku objęcia rządów! Tym bardziej, że koresponduje on niesamowicie z planetami obecnego następcy tronu, czyli Księcia Karola,

Pomiędzy horoskopem świeżo przyszłego na świat Byka, a horoskopem Księcia Karola, który jest Skorpionem, wytworzył się szereg mocnych opozycji... Świadczy to o tym, że linia sukcesji tronu, a przynajmniej mocnej zażyłości, więzi i dziedziczenia energetycznego idzie właśnie w tym kierunku.

To dziecko zaczaruje wszystkich wokół i zacznie walczyć o bycie centralnym punktem uwagi. Jako numerologiczna piątka będzie kochać sztukę i scenę, a pociąg do aktorskiej gry wyssie z mlekiem matki. Królewski chłopiec będzie miał ogromne szczęście do pieniędzy, (ale to akurat chyba nikogo nie zdziwi), oraz łatwość w zjednywaniu sobie ludzkiej sympatii i poklasku. Daje to Księżyc w znaku Bliźniąt.

Najważniejszy jednak, patrząc na dziecko jako przyszłą osobę publiczną, jest punkt kariery zawodowej oraz ambicji, czyli MC (szczyt nieba). Znajduje się on w horoskopie kolejnego w kolejce do brytyjskiego tronu członka rodziny, w tym samym miejscu, co ascendent w mandali obecnie urzędującej Elżbiety II!

Ponieważ w astrologicznej interpretacji nie ma miejsca na przypadki, można zaryzykować stwierdzenie, że jakimś przedziwnym zbiegiem okoliczności (a przecież zdarzały się niesamowite zwroty akcji w sprawach dziedziczenia), dziecko to może w przyszłości trafić na angielski tron!

MC w znaku Koziorożca, tym bardziej w tym samym punkcie co Ascendent prababci Królowej, to nie przelewki.

Gra o tron

W ciągu najbliższych kilkunastu lat, w rodzinie Royalsów będzie rozgrywać się bardzo silna, dramatyczna walka o pozycję i znaczenieW horoskopie Księżnej Meghan, Słońce dziecka plasuje się wysoko nad horyzontem, co wbrew deklaracjom o potrzebie zachowania prywatności, jasno mówi o tym, że poprzez syna będzie ona realizować swoje plany i ambicje życiowe. Dopiero siódmy w kolejce do tronu, czy też tylko siódmy?

Na arenę rozgrywki w świecie angielskich arystokratów wszedł nowy i to całkiem mocny gracz!

Życzymy dużo szczęścia na nowe życie, chociaż patrząc na horoskop, życzenia nie będą potrzebne, ponieważ potomek Księcia Harry'ego ma moc.

Astrolog Merkurja

Merkurja na Facebooku

www.merkurja.com

Co sądzisz o tym artykule?
22
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0