Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. "Nie masz co liczyć na stabilność". O którym znaku mowa?

Horoskop dzienny na wtorek, 8 czerwca

Surasak Suwanmake/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. "Nie masz co liczyć na stabilność". O którym znaku mowa?

Horoskop dzienny na wtorek, 8 czerwca

Surasak Suwanmake/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Byka i jest coraz mniej widoczny, o godzinie 20.47 przejdzie do znaku Bliźniąt. Wielkimi krokami zbliżamy się do Nowiu Księżyca. Dzień będzie obfitujący w kontakty z innymi, burzliwe rozmowy i negocjacje. Wieczorem odczujemy narastające zmęczenie. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 8.06.2021 r.

Horoskop dzienny na wtorek, 8.06.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Postaraj się zadbać dzisiaj o swoje zdrowie i kondycję. Zjedz coś zdrowego i lekkostrawnego, spędź trochę czasu na świeżym powietrzu. W tym dniu odczujesz spadek energii i możesz być zmęczony bez powodu, dlatego zaplanuj wcześniejsze położenie się do łóżka.

Horoskop dzienny - Byk

Nie odkładaj swoich planów na później, nie kładź do szuflady pewnych dokumentów. Zabierz się od razu za wykonanie tych zadań, ponieważ od popołudnia mogą pojawić się pewne utrudnienia. Jeśli ktoś będzie proponował Ci pomoc przyjrzyj się ostrożnie o co tej osobie w istocie chodzi.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie masz co liczyć na stabilność nastrojów wokół Ciebie. Dzisiaj poczujesz się trochę przytłoczony cudzymi humorami. Zazwyczaj łatwo się dostosowujesz, ale nawet Ty będziesz mieć dość ciągłej zmiany planów, zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym.

Horoskop dzienny - Rak

Twoja intuicja Cię nie zawiedzie. Wyczujesz, że ktoś wycofuje się z terenu, na którym Ci zależy. Dzisiaj masz szansę wykorzystać chwilę słabości u konkurencji i zająć miejsce, które chodziło Ci po głowie. Możesz również zyskać jakiś materialny profit.

Horoskop dzienny - Lew

Nie daj się dzisiaj wykorzystać. Ktoś będzie chciał przerzucić na Ciebie swoje obowiązki i zmusić Cię do przejęcia odpowiedzialności. Pilnuj się, aby nie zapłacić sporej ceny za chwilę nieuwagi, nie udzielaj niepowołanym osobom pewnych informacji.

Horoskop dzienny - Panna

W tym dniu Twoje zakupy będą udane. Możesz upolować jakąś perełkę modową na wyprzedaży. Dzisiaj możesz coś zyskać, otrzymasz jakiś gratis, masz przed sobą jakiś materialny sukces. W uczuciach również wyegzekwujesz coś, co od dawna Ci się należało.

Horoskop dzienny - Waga

Trzeba będzie przyspieszyć Twoje działania. Ponieważ Twoja patronka znajduje się w znaku Raka, ostatnio jesteś nieco powolna. Dzisiaj nic z tego! Przed Tobą dzień szybkich akcji i błyskawicznej zmiany kierunku poczynań, aby nie stracić musisz działać sprawnie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoje wysiłki zostaną nagrodzone. Dzisiaj będziesz mieć wiele powodów do radości. Tak zwany przypadek będzie ułatwiał Ci sukces. Po południu ktoś się do Ciebie uśmiechnie i skomplementuje na udanym spotkaniu tylko we dwoje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przed Tobą nieprzyjemne spotkanie z kimś z kim nie jesteś w dobrych stosunkach już od dłuższego czasu. Nie trać swojego zaangażowania i energii na bezproduktywne kłótnie. Najwyższy czas uświadomić sobie czy ta współpraca bądź relacja jest jeszcze możliwa.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wtorek będzie niósł w sobie wiele sprzeczności. Do południa wszystko będzie szło jak po maśle. Możesz być zadowolony z efektów swojej pracy. Po południu, a w szczególności wieczorem czekają Cię zgrzyty w kontaktach z otoczeniem i jakaś nieprzyjemna rozmowa.

Horoskop dzienny - Wodnik

Być może obudzisz się po trudnej nocy ze złymi snami, w nieciekawym humorze. Jednak w miarę upływu godzin zrozumiesz, że większość Twoich powodów do zmartwień zniknęła. Wieczorem przyjdzie aktywność towarzyska, wesołe rozmowy i kontakty.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj będziesz bardzo asertywna i zdecydowana. Z łatwością postawisz na swoim w miejscu pracy. Nie ulegniesz pokusom unikania konfrontacji i pokażesz swoją mocniejszą stronę, aż pewne osoby usiądą zdziwione Twoją postawą. Wieczorem zmęczenie da o sobie znać.

Astrolog Merkurja

Skąd się wzięły horoskopy?

Pierwsze horoskopy stawiano jeszcze przed naszą erą – w starożytnej Mezopotamii. Człowiek od zawsze chciał wiedzieć, co może przytrafić się mu w przyszłości i ewentualnie jakoś do niej przygotować. Do XVIII wieku astrologowie cieszyli się szacunkiem władców. Zwłaszcza wtedy, gdy przepowiednie były pomyślne.  Sama zaś astrologia miała wówczas status nauki.

Zobacz też:

Horoskop miesięczny na czerwiec. Astrolog Merkurja:"To będzie czas burzliwych wydarzeń i gwałtownych uczuć"

Sennik – podróż i jej znaczenie. Jak tłumaczyć sen o podróży?

Bliźniak nie umie być cicho, Koziorożec okazać ciepła. Co z innymi znakami zodiaku? 

Zobacz wideo: Horoskop na czerwiec – czego się spodziewać?

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0