Gwiazdy

Fani muzyki lat 90. wreszcie się doczekali. Britney Spears i Backstreet Boys nagrali wspólną piosenkę

Gwiazdy

Fani muzyki lat 90. wreszcie się doczekali. Britney Spears i Backstreet Boys nagrali wspólną piosenkę

Dwie legendy lat 90. -  Britney Spears i Backstreet Boys połączyli siły i nagrali utwór "Matches". Piosenka znalazła się na reedycji płyty "Glory", która pierwotnie ukazała się w 2016 roku. Sandra Hajduk zaprezentowała widzom nowe brzmienie i przypomniała smutne losy piosenkarki.

Britney Spears i Backstreet Boys - "Matches"

Britney Spears i Backstreet Boys wydali wspólną piosenkę "Matches". Tym samym spełnili marzenie fanów muzyki lat 90., którzy od dawna chcieli usłyszeć gwiazdy w jednym utworze. "Prosiliście nas o to od dwudziestu lat"– napisali na Twitterze Backstreet Boys. 

Utwór "Matches" pochodzi z edycji deluxe ostatniej płyty Britney Spears - "Glory", której pierwsza wersja ukazała się w 2016 roku. 

Britney Spears ruszy w trasę z Backstreet Boys?

 A jak na utwór zareagowali fani? W mediach społecznościowych nie kryją entuzjazmu. Niektórzy mają kolejne marzenie, by Britney Spears i Backstreet Boys udali się we wspólną trasę koncertową.

- Fani zastanawiają się, czy jest szansa na ich wspólną trasę koncertową, ale przypomnę - od 12 lat Britney Spears jest ubezwłasnowolniona. Znajduje się pod kuratorem własnego ojca, więc to on będzie decydował, czy Britney może się udać w trasę koncertową, czy też nie - wyjaśniła Sandra Hajduk.

- Britney nie może brać udziału ani w wyborach prezydenckich, ani samodzielnie decydować o wychowywaniu swoich dzieci. Także tym bardziej o trasie koncertowej zadecyduje ojciec. Zresztą przegrała ostatnio z nim proces w sprawie odzyskania wolności. Będziemy śledzić, bo utwór ma potencjał na trasę koncertową - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0