Gwiazdy

Ewelina Lisowska ma nową pasję. "Wygląda niepozornie, ale żeby ten sprzęt opanować naprawdę trzeba wprawy" 

Gwiazdy

Ewelina Lisowska ma nową pasję. "Wygląda niepozornie, ale żeby ten sprzęt opanować naprawdę trzeba wprawy" 

Ewelina Lisowska w domu w Bielsku-Białej ma prywatny tor kartingowy, na którym ćwiczy drift na trajce. O swojej nowej pasji i umiejętnościach opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje. Czy udało jej się namówić naszego reportera Roberta Stockingera, by się z nią ścigał?

Ewelina Lisowska szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w programie  "X-Factor" emitowanym w TVN. Dotarła aż do półfinału, a jej kariera nabrała tempa.  W 2012 roku wydała album "Ewelina Lisowska", a promujące go single: "Nieodporny rozum", "W stronę słońca", "Jutra nie będzie" były grane w największych stacjach radiowych. Okazuje się, że wokalistka nie tylko koncertowo sprawdza się na scenie, ale i... na trajce.

Ewelina Lisowska na trajce

Piosenkarka o swoim nowym hobby opowiedziała w rozmowie z Robertem Stockingerem. - To była pasja mojego partnera, a teraz jest to nasza wspólna pasja. Po prostu mam tor kartingowy pod domem. Jeżdżę dla zabawy – raz na jakiś czas. (...) Z takim torem jest dużo pracy. Wczoraj np. cały dzień kosiłam. To fajna forma treningu - tłumaczyła.

I dodała, że na trajce uczy się ślizgania i driftu. -Trudno się na niej jeździ. Wygląda niepozornie, ale żeby ten sprzęt opanować naprawdę trzeba wprawy - podkreśliła Ewelina Lisowska.

Pasje Eweliny Lisowskiej

Obok jazdy na trajce szczególnie bliski sercu artystki jest kick-boxing. W Dzień Dobry Wakacje przypomniała swoją walkę z Robertem Stockingerem, który wówczas przegrał. Czy teraz udało się go namówić na kolejny "pojedynek"? Zobaczcie w materiale wideo. 

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Reporter: Robert Stockinger
Co sądzisz o tym artykule?
85
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0