Gwiazdy

Enej pozytywnie nastraja i szykuje dla fanów muzyczną niespodziankę! 

Gwiazdy

Enej pozytywnie nastraja i szykuje dla fanów muzyczną niespodziankę! 

Enej nie pozwala na to, aby sytuacja związana z koronawirusem przepełniła nas melancholią. Specjalnie dla naszych widzów zespół przygotował niespodziankę i wykonał piosenkę „Ostatni raz”. 

Piosenka na czasie

Kawałek "Ostatni raz" okazał się dużym hitem, który mocno kojarzy się z walką z koronawirusem. Jak przyznaje Piotr Sołoducha, zespół otrzymuje wiele komentarzy od fanów, że piosenka w tym dziwnym i trudnym czasie podnosi ich na duchu. Okazuje się jednak, że utwór powstał znacznie wcześniej niż wybuchła pandemia, bo już pod koniec stycznia 2020 r.

Faktycznie piosenka wpasowała się w ten trudny moment. Namawia do tego, aby żyć z dużym uśmiechem i optymizmem, i nie odkładać niczego na później 

– powiedział muzyk. 

Branża artystyczna w czasie pandemii

W wyniku izolacji w trudnej sytuacji została postawiona cała branża muzyczna. Wszystkie koncerty zostały wstrzymane, a kryzys daje się we znaki, i to nie tylko artystom. Pracę stracili również technicy, realizatorzy, sesyjni muzycy, managerowie, graficy i kierowcy. W tym momencie nawet nie wiadomo, kiedy odmrożone zostaną koncerty i wszelkie eventy, ale niestety wszystko wskazuje na to, że branża artystyczna zacznie funkcjonować jako ostatnia. Jak radzą sobie w tym czasie muzycy zespołu Enej? Piotr przyznał, że choć bardzo brakuje mu koncertowania i energii fanów, zespół się nie poddaje. Grupa wciąż utrzymuje ze sobą stały kontakt i szykuje dla fanów niespodziankę.

Piosenka „Ostatni raz” w trudnych czasach daje trochę wiary w lepsze jutro. Zobaczcie występ.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
81
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0