Gwiazdy

Dzień Chłopaka - jak świętują go gwiazdy?

Gwiazdy

Dzień Chłopaka - jak świętują go gwiazdy?

Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?

Dzień Chłopaka - 30 września 

30 września to Dzień Chłopaka. Nie należy mylić go jednak z Dniem Mężczyzny, który w naszym kraju obchodzimy 10 marca. Mimo krótkiej historii, święto z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. To idealny moment, aby pokazać naszym najbliższym, że o nich pamiętamy. Zgodnie z tradycją, panie składają życzenia i szykują upominki nie tylko dla partnerów, ale też synów, ojców czy kolegów szczególnie bliskich ich sercu. 

Nie inaczej jest z osobami znanymi z polskim show-biznesem. Wiele z nich postanowiło publicznie złożyć życzenia swoim ukochanym, publikując romantyczne zdjęcia. 

Gwiazdy obchodzą Dzień Chłopaka

Martyna Wojciechowska z narzeczonym Przemkiem Kossakowskim zdecydowała się z tej okazji na wspólny wyjazd. Na dowód zamieściła w sieci fotkę zrobioną w samochodzie. 

DZIEŃ CHŁOPAKA! A tak się składa, że ten chłopak obok mnie jest wyjątkowy. My w drodze na WAKACJE! Nareszcie! A jak u Was? I jak Wasze chłopaki?😜 M.

- napisała dziennikarka i podróżniczka na Instagramie. 

Życzenia od żony odebrał też nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski. 

Dla najfajniejszego chłopaka (męża ✌️😉😆) na świecie 😘😘 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji dnia chłopaka DLA WSZYSTKICH PANÓW❤️🤗 Wasze zdrowie 🍾🍭🍬🍫 #dzienchlopaka#robertlewandowski#husband#annalewandowska

- czytamy pod zdjęciem, które Anna Lewandowska wrzuciła do sieci. Widać na nim uśmiechniętą, szczęśliwą i tulącą się parę.  

O Dniu Chłopaka pamiętała również Zofia Zborowska. Aktorka zapewniła o gorących uczuciach do swojego męża, siatkarza Andrzeja Wrony.

Wszystkiego najlepszego dla najfajniejszego chłopaka na świecie 🙈😍🙌🏼 #dzienchlopaka oczywiście wszystkim innym chłopakom również składam najserdeczniejsze życzenia 🙃 @w_kracze kocham najmocniej na świecie 🖤😘🕸 focila @szulcworks

- podkreśliła w opisie.

Miłe słowa przesłała swojemu mężowi Joanna Koroniewska. Aktorka złożyła też Maciejowi Dowborowi żartobliwą obietnicę.

Dziś Dzień Chłopaka obiecuję być dla Ciebie miła i grzeczna. Chociaż ten jeden dzień w roku. 😂😂😂🤷‍♀️ #premieroweLOVE #dowborybehappy #omg #szczeżuja #flowerpower🌼🌷

Dzień Chłopaka - pomysły na życzenia

Choć panowie nie świętują tak hucznie, jak kobiety, warto pokazać im, jak są ważni i bliscy. Przede wszystkim należy złożyć im życzenia. Można zrobić to na kilka sposobów, kupić kartkę i napisać życzenia, złożyć je osobiście, dołączyć do jakiegoś upominku. Ważne, aby wyrazić swoje uczucia. Najczęściej wybieraną formą życzeń są krótkie, śmieszne wierszyki. Czasem z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Dobrze, jeśli rozbawią obdarowanego, wywołają uśmiech, pozwolą oderwać się od codziennych trosk. Śmieszne życzenia na Dzień Chłopaka można wymyślić samodzielnie lub posiłkować się gotowymi szablonami i wzorami. Warto w tym celu sprawdzić darmowe e-kartki, które zazwyczaj zawierają krótkie, śmieszne życzenia. Na pewno ucieszy się z nich kolega z pracy, przyjaciel czy brat. 

Ukochanemu można wysłać życzenia miłosne, dzięki którym panie mogą zapewnić o uczuciu albo dopiero je wyznać. Okazja, jaką jest Dzień Chłopaka, może być dobrym momentem na zbliżenie się, nawiązanie głębszej relacji, a także na naprawę stosunków w związku. 

Życzenia na Dzień Chłopaka to także obrazki z dołączonymi krótkimi, zazwyczaj jednozdaniowymi, życzeniami. Takie kartki – obrazki przedstawiają zwykle piękne panie lub jakieś dowcipne scenki sytuacyjne. 

Życzenia na Dzień Chłopaka w szkole wszystkie koleżanki składają zazwyczaj wspólnie, wręczając przy tej okazji jakieś drobne upominki. 

Czego wypada życzyć panom w dniu ich święta? Przede wszystkim uśmiechu na co dzień, optymizmu, poczucia humoru, dystansu do siebie i oczywiście, obowiązkowo, mnóstwo zdrowia i miłości.

Dziś 30 września - Dzień Chłopaka! Zobacz wideo:

Cover Video/x-news

Zobacz też:

Dzień Chłopaka już niebawem. Pomysły na stylowe prezenty dla mężczyzn 

Jak mężczyźni podrywają kobiety? "Szybko zrozumiałem, że poczucie humoru jest afrodyzjakiem"

Powstaje pomnik Polskiej Babci: "Postać, która odgrywa w rodzinie ogromną rolę"

Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.10.2020
Alinka
Świętowaliśmy ten dzień latając w tunelu aerodynamicznym w Lesznie, to był naprawdę ciekawy dzień do tego spędzony razem. ;)