Styl Życia

Jak uczcić Dzień Chłopaka. Pomysły i propozycje

Styl Życia

Jak uczcić Dzień Chłopaka. Pomysły i propozycje

30 września obchodzimy święto wszystkich panów: mężów, braci, przyjaciół i znajomych. Tego dnia panie spieszą z życzeniami dla wszystkich szczególnie bliskich ich sercu. Ponieważ w Polsce raczej nie świętujemy marcowego Dnia Mężczyzny, warto pamiętać o wrześniowej okazji i zaskoczyć swoich panów oryginalnymi życzeniami. Dlaczego? Przecież każdy mężczyzna to po prostu większy chłopiec.

Jakie życzenia wybrać dla chłopaka? Wszystko zależy od naszej pomysłowości oraz od tego, kim jest dla nas osoba, którą chcemy obdarować życzeniami. Inne wybierzemy dla męża, chłopaka, a jeszcze inne dla kolegi z pracy czy brata. Internet aż roi się od pomysłowych wierszyków, rymowanek i wirtualnych kartek na różne okazje. Warto jednak poświęcić nieco więcej czasu i przygotować panom coś wyjątkowego.

  Pomysły na życzenia na Dzień Chłopaka

  Jak obchodzić święto panów, jakie życzenia im składać i skąd czerpać pomysły to pytania, które często dręczą panie przed 30 września. Choć panowie nie świętują tak hucznie, jak kobiety, warto pamiętać o okazji, by pokazać im, jak są ważni i bliscy. Przede wszystkim należy złożyć im życzenia. Można zrobić to na kilka sposobów, kupić kartkę i napisać życzenia, złożyć je osobiście, dołączyć do jakiegoś upominku. Ważne, aby wyrazić swoje uczucia. Najczęściej wybieraną formą życzeń są krótkie, śmieszne wierszyki. Czasem z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Dobrze, jeśli rozbawią obdarowanego, wywołają uśmiech, pozwolą oderwać się od codziennych trosk. Śmieszne życzenia na Dzień Chłopaka można wymyślić samodzielnie lub posiłkować się gotowymi szablonami i wzorami. Warto w tym celu sprawdzić darmowe e-kartki, które zazwyczaj zawierają krótkie, śmieszne życzenia. Na pewno ucieszy się z nich kolega z pracy, przyjaciel czy brat. Ukochanemu można wysłać życzenia miłosne , dzięki którym panie mogą zapewnić o uczuciu albo dopiero je wyznać. Okazja, jaką jest Dzień Chłopaka, może być dobrym momentem na zbliżenie się, nawiązanie głębszej relacji, a także na naprawę stosunków w związku. Życzenia na Dzień Chłopaka to także obrazki z dołączonymi krótkimi, zazwyczaj jednozdaniowymi, życzeniami. Takie kartki – obrazki przedstawiają zwykle piękne panie lub jakieś dowcipne scenki sytuacyjne. Życzenia na Dzień Chłopaka szkolne wszystkie koleżanki składają zazwyczaj wspólnie, wręczając przy tej okazji jakieś drobne upominki. Czego wypada życzyć panom w dniu ich święta? Przede wszystkim uśmiechu na co dzień, optymizmu, poczucia humoru, dystansu do siebie i oczywiście, obowiązkowo, mnóstwo zdrowia i miłości.

  Jak świętować Dzień Chłopaka?

  Życzenia na Dzień Chłopaka to podstawa, ale poza życzeniami warto uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. Jaką niespodziankę można przygotować panom? Ukochanego można w tym dniu zaprosić do restauracji, do kina lub na romantyczny spacer. Można również przygotować kolację w zaciszu domowym albo wybrać się wspólnie na masaż lub basen. Do życzeń dla przyjaciela lub kolegi z pracy można dołączyć jakiś niewielki prezent niespodziankę. Może to być jakiś gadżet, bilety na mecz, do kina, płyta muzyczna ulubionego wykonawcy. Organizując Dzień Chłopaka w pracy, warto pomyśleć o jakimś wspólnym wyjściu. Panie mogą zabrać swoich współpracowników na kręgle, bilard lub zorganizować rozgrywki w paintball. Pomysłów na świętowanie 30 września jest sporo, a Dzień Chłopaka warto celebrować, pokazując, że bez panów świat byłby zwyczajnie nudny.

  Życzenia na Dzień Chłopaka dla najmłodszych

  Dzień Chłopaka to także święto najmłodszych mężczyzn, obchodzone jest więc nawet w przedszkolach. Także kilkuletni chłopcy chcą, by pamiętano o nich i obdarowywano upominkami. W tym dniu panie wraz z dziewczynkami przygotowują niespodzianki dla kolegów. Doskonałym pomysłem jest wręczenie specjalnych medali super chłopaka oraz złożenie wyjątkowych życzeń. Chłopcy obdarowywani są prezentami, zazwyczaj własnoręcznie wykonanymi przez dziewczynki. W wielu przedszkolach organizowane są słodkie poczęstunki, odbywają się tańce i konkursy. Dziewczynki składają swoim kolegom życzenia z okazji Dnia Chłopaka, przygotowując krótką część artystyczną. Są wierszyki, rymowanki oraz obowiązkowa piosenka "Sto lat". Dzień Chłopaka jest okazją do tego, by uczyć dzieci, że o ważnych rocznicach i świętach należy pamiętać, dlatego w większości placówek tego dnia przygotowywane są dla nich różne atrakcje.

  Czego pragną mężczyźni? Wyjaśnialiśmy w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

  Zobacz więcej:

  Co sądzisz o tym artykule?
  67
  5
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  1
  27.09.2020
  dobradziewczyna
  Od dawna planowałam, by zabrać swojego faceta na lot do aerotunelu w wielkopolsce. I 30 września będzie dobrą okazję, by tam podjechać i polatać.