Gwiazdy

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel idzie w ślady rodziców. Do kogo jest bardziej podobna?

X-News

Gwiazdy

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel idzie w ślady rodziców. Do kogo jest bardziej podobna?

X-News

Aleksandra Linda zagrała w trzeciej części filmu "Psy", ale podziwiać ją możemy też przed obiektywem aparatu. Gwiazda jest córką aktora Bogusława Lindy i fotografki Lidii Popiel. Czy jest bardziej podobna do słynnego taty czy mamy, znanej artystki?

Aleksandra Linda w show-biznesie

Aleksandra Linda poszła w ślady mamy i przez lata związana była głównie ze światem mody. Rzadko pozowała na ściankach, ale zawsze przyciągała wówczas uwagę reporterów.

Córka znanych rodziców w mniejszym stopniu interesowała się aktorstwem. Można było odnieść wrażenie, że pójdzie w ślady mamy i rozkręci karierę w branży fashion. Jednak Aleksandra Linda z powodzeniem zabiega o role w produkcjach, które odnoszą sukces. Przykładem jest  film "Psy 3. W imię zasad".

Aby dostać rolę w trzeciej części serii, córka Bogusława Lindy wzięła udział w castingu, w którym pokonała wiele konkurentek. W wywiadach zapewniała, że sama wywalczyła rolę w filmie. - Trafiłam tam z castingu. Skontaktowałam się z panem reżyserem Władysławem Pasikowskim i otrzymałam zaproszenie na przesłuchania. Trzymałam w tajemnicy przed tatą, że dostałam angaż. Zupełnie niepotrzebnie, choć tata przyznał, że się o mnie boi, bo to niełatwa praca – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

W "Psach 3" Aleksandra Linda wciela się w postać Janki Morawiec, córki Waldemara "Nowego" Morawca, którego gra Cezary Pazura. Co ciekawe, córka Bogusława Lindy zobaczyła poprzednie części filmu niedawno.  

Aleksandra Linda – kariera

Aleksandra jest jedynym wspólnym dzieckiem Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Ma dwoje przyrodniego rodzeństwa z pierwszego małżeństwa swojego ojca: Mikołaja i Michała.

Aleksandrę zainteresowała praca na planie filmowym w 2017 r., kiedy zagrała w filmie "Totem", a dwa lata później w "Diablo. Wyścig o wszystko". Do jej ostatnich sukcesów należy angaż w produkcji "Psy 3. W imię zasad", w której 29-latka zagrała u boku ojca. Czy zrobi karierę na miarę swojego taty? Trzymamy za to kciuki. 

Jak myślicie, Aleksandra Linda jest bardziej podobna do mamy czy taty? 

Zobacz wideo: Plejada gwiazd na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad". Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

X-News

Zobacz także:

Anita Werner obchodzi urodziny. Swoją karierę zaczynała u boku Bogusława Lindy. Jak wtedy wyglądała?

Córka Adrianny Biedrzyńskiej realizuje aktorskie marzenia. "Chciałabym, żeby ludzie nie patrzyli na mnie przez pryzmat znanej mamy"

Alicja Bachleda-Curuś skończyła studia. Kierunek zaskakuje. "Była jedną z najlepszych studentek"

Źródło: Świat Seriali |
Co sądzisz o tym artykule?
67
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0