Gwiazdy

Anna Kalczyńska - dziennikarka wielu talentów. Zobacz, jak śpiewa nasza prowadząca

Anna Kalczyńska

Olszanka/East News

Gwiazdy

Anna Kalczyńska - dziennikarka wielu talentów. Zobacz, jak śpiewa nasza prowadząca

Anna Kalczyńska

Olszanka/East News

Anna Kalczyńska ujawniła swój skrywany przez lata talent. Prowadząca Dzień Dobry TVN umieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym wspomina Wojciecha Młynarskiego. Dziennikarka swój post uzupełniła piosenką jego autorstwa. Co zaśpiewała i jak jej poszło?

Anna Kalczyńska - talenty i wykształcenie 

Anna Kalczyńska to dziennikarka, która jest doskonale znana widzom jako jedna z prowadzących Dzień Dobry TVN. We wcześniejszych latach zdobywała doświadczenie m.in. w TVN24, gdzie pracowała jako prezenterka i reporterka, a także prowadziła serwisy informacyjne. W latach 2007–2010 mogliśmy zobaczyć ją w duecie z Łukaszem Grassem w magazynie "Polska i Świat". Od lutego do grudnia 2014 razem z Jackiem Pałasińskim była współautorką i wydawczynią cotygodniowego magazynu "Tu Europa". Pracę w programie śniadaniowym rozpoczęła w 2014 roku, a widzowie od razu docenili jej profesjonalizm i opanowanie.

Dziennikarka oprócz doświadczenia zawodowego ma także dobre wykształcenie. Anna jest absolwentką studiów podyplomowych w Kolegium Europejskim (College of Europe) w Natolinie i Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto odbyła staż w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli oraz studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Jej asem w rękawie jest także język francuski, w którym biegle potrafi się komunikować.

Niedawno dziennikarska ujawniła kolejny talent, o którym mało kto miał pojęcie.

Anna Kaczyńska śpiewa

W czwartą rocznicę śmierci Wojciecha Młynarskiego jego córka Agata w mediach społecznościowych przygotowała dla fanów specjalny live. Do wspomnień dołączyły polskie gwiazdy. Aktorzy, dziennikarze i wokaliści zamieszczali w sieci swoje nagrania, w którym przywoływali postać słynnego i cenionego poety. Przemyśleniami podzielili się m.in. Piotr Gąsowski, Grażyna Torbicka, Anna Korcz, Michał Rusinek i Katarzyna Zielińska, a także Anna Kalczyńska.

Dziennikarka na Instagramie zaśpiewała utwór "Jeszcze w zielone gramy" i wygłosiła wzruszające przemówienie. Wideo opatrzyła opisem.

Dystans. Takt. Erudycja. Przenikliwość i ironia w opisie rzeczywistości.. Wojciech Młynarski jest dla mnie Mistrzem, którego od czterech lat tak bardzo brakuje.. Fechtować słowem potrafił, jak nikt. I zawsze trafiał w sedno. Pamiętajcie Kochani, by "przynajmniej raz w miesiącu mieć dyktando u nadziei.."

- czytamy pod nagraniem. 

Fani docenili talent wokalny

Trzeba przyznać, że wrażenie zrobiła nie tylko wzruszająca przemowa Anny, ale także jej śpiew. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka w genach odziedziczyła talent do występów na scenie i przed kamerą. Przypominamy, że rodzicami naszej prowadzącej jest para aktorów Halina Rowicka-Kalczyńska i Krzysztof Kalczyński. Ciepły i krystaliczny głos dziennikarki docenili fani, którzy w komentarzach pozostawili wiele komplementów i miłych słów.

- Ale się wzruszyłam. Pięknie pani śpiewa - podsumowała jedna z fanek. 

Anna Kalczyńska zapowiada materiał po francusku. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Mąż Agaty Młynarskiej skończył 58-lat. "Niech Ci będzie pięknie i wesoło na świecie mój Kochany"

Pectus i Kayah śpiewają Młynarskiego. „Ta płyta jest po to, żeby dodać otuchy”

Piotr Machalica śpiewa utwory Wojciecha Młynarskiego. Na scenie DDTVN!

Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0