Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowe krągłości! "Zdrowo rośniemy"

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowe krągłości! "Zdrowo rośniemy"

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej maż Maciej Pela spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka i tancerka pochwaliła się właśnie zdjęciem pierwszych ciążowych krągłości. Jak się prezentuje? Zobaczcie sami!

Ciążowy brzuszek Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela mają już córkę Emilię. Niedawno para potwierdziła, że spodziewają się kolejnego dziecka. Aktorka i tancerka pochwaliła się właśnie na Instagramie zdjęciem, na którym już rysuje się delikatny ciążowy brzuszek

Artystka w podpisie do zdjęcia odniosła się także do spekulacji na temat jej szczupłej sylwetki. Internauci mieli nawet pisać, że jest ona spowodowana anoreksją.

- Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo!😱 TO CHOROBA i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo ROSNĘ...a w zasadzie rośnieMY😌 I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy.🥰 Nie musicie się martwić - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Jedni gratulowali i komplementowali wygląd Agnieszki, inni zwracali uwagę na problem poruszony we wpisie: 

  • Dokładnie. Choroba. Można mieć nawet wagę w normie i mieć anoreksję 
  • O tak, wiem coś o tym że anoreksja to nie taka zwykła "chudość"
  • Jestem osobą, która kilka lat walczyła z bulimią (i wygrała!). Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak potężną siłę rażenia mają takie komentarze

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela od dwóch lat spełnia się w roli mamy, a swoim rodzinnym szczęściem chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Od pewnego czas publikowała też posty i zdjęcia, które  według niektórych sugerowały, że artystka spodziewa się drugiego dziecka. Agnieszka Kaczorowska-Pela długo milczała i studziła emocje. W końcu jednak w przyznała, że faktycznie oczekują z mężem narodzin kolejnego dziecka. 

- Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie o czym marzycie drogie kobiety!😂🤫 A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka - napisała na Instagramie. 

W rozmowie z dziennikarzem magazynu "Party" wyznała, że nie znają jeszcze płci dziecka i choć chciałaby doświadczyć bycia mamą chłopca, to z narodzin dziewczynki też bardzo się ucieszy.

W domu u Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Maćka Peli. Zobacz wideo: 

Zobacz także:

UOKiK przetestował pieluchy. "Wyniki badania okazały się dużym zaskoczeniem"

Chusta i nosidełko. W czym najlepiej nosić dziecko?

Leśne przedszkole to sposób na hartowanie dzieci? "Cały rok jesteśmy na dworze"

Co sądzisz o tym artykule?
78
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0