Gwiazdy

Adele i jej były mąż żyją po dwóch stronach ulicy. Są sąsiadami ze względu na synka

x-news

Gwiazdy

Adele i jej były mąż żyją po dwóch stronach ulicy. Są sąsiadami ze względu na synka

x-news

Znana brytyjska piosenkarka i jej były mąż, Simon Konecki rozstali się we wrześniu 2019 roku. Jednak ze względu na syna postanowili mieć dobre stosunki i zamieszkać obok siebie, aby ułatwić chłopcu widzenia. 

Adele i jej były mąż mieszkają obok siebie

Adele i Simon Konecki zaczęli się spotykać w 2011 roku. Para była razem przez 8 lat, jednak we wrześniu 2019 roku piosenkarka złożyła pozew o rozwód. Wspólnie zdecydowali się zostać sąsiadami ze względu na dobro ich 7-letniego syna Angelo. Obydwoje wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i mieszkają obok siebie w Los Angeles.

Wokalistka nie dzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami i bardzo pilnuje prywatności swojego synka. Na jej mediach społecznościowych możemy obserwować jedynie jej muzyczne posty, a także niezwykłą metamorfozę

Kim jest Simon Konecki?

Przed związkiem z Adele, Simon był już żonaty i miał córkę. Konecki jest szefem organizacji charytatywnej "Drop4Drop", która doprowadza zdatną wodę do najuboższych regionów świata. Media spekulowały, że ich rozwód był spowodowany tym, że były mąż piosenkarki nie zajmował się domem oraz go nie utrzymywał. 

Zobacz też:

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
75
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0