Sport i fitness

Młoda mama dołączyła do wyzwania Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN. "To jest odskocznia od codzienności"

Sport i fitness

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Jak dbać o ciało po porodzie?
Jak dbać o ciało po porodzie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Paulina Borowczyk-Kościelak to jedna z uczestniczek wyzwania Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN "Healthy & Active". Fanka trenerki w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem ujawniła, jak udaje jej się realizować noworoczne postanowienie, gdy ma się pod opieką dwójkę dzieci. Czy widzi już pierwsze efekty wyzwania?

Podjęła wyzwanie Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN

Paulina Borowczyk-Kościelniak to podwójna młoda mama, która od czterech lat z zaangażowaniem ćwiczy razem z Anną Lewandowską. Gdy trenerka zaprezentowała w Dzień Dobry TVN noworoczne wyzwanie "Healthy & Active", nasza widzka długo się nad nim nie zastanawiała. Dołączyła do akcji #pogodnitvn, dzięki czemu mogła opowiedzieć na żywo o swoich sportowych doświadczeniach.

Choć jest zabieganą mamą robi, co może, by wytrwać w regularnym trenowaniu. W przeszłości chodziła na siłownię, próbowała przekonać się też do biegania, jednak jej codzienne obowiązki utrudniają częste wychodzenie z domu.

- Nie ukrywam, nie jest wcale tak lekko. Staram się ćwiczyć w przerwie, gdy synek śpi, bądź późnym wieczorem. […] Zdecydowanie wolę treningi w domu, bo w każdej chwili mogę go wykonać […] Poza aspektami wizualnymi to poprawa samopoczucia jest tutaj ważna. To jest odskocznia od codzienności i obowiązków domowych – tłumaczyła Paulina w Dzień Dobry TVN.

Wyzwanie "Healthy & Active"

Anna Lewandowska zaprosiła na początku stycznia wszystkich widzów Dzień Dobry TVN do wspólnego noworocznego wyzwania "Healthy & Active". Trenerka przygotowała zestawy ćwiczeń, które świetnie sprawdzą się zarówno dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. W naszym programie regularnie pojawia się nie tylko Anna Lewandowska, ale i inni goście, którzy dodają sił i motywują do wspólnego podjęcia wysiłku, by poprawić nie tylko swój wygląd, ale przede wszystkim zdrowie.

"Healthy & Active" - weź udział w wyzwaniu

Dołącz do noworocznego wyzwania z Anną Lewandowską i Dzień Dobry TVN! Pokaż nam, jak ćwiczysz i wprowadzasz zdrowe nawyki, wrzucając na swoje social media filmiki lub zdjęcia z hasztagiem #pogodnitvn. Być może to Ciebie odwiedzimy z kamerą! Treningi i porady znajdziesz na naszej stronie dziendobry.tvn.pl

Regulamin castingu Health & Active
Klauzula Informacyjna do castingu Health & Active

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVn

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości