Małżeństwo wzięło udział w wyzwaniu Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN: "Było magicznie"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sylwia Repeła
Wyzwanie Anny Lewandowskiej i DDTVN: Dominika i Radosław
Wyzwanie Anny Lewandowskiej i DDTVN: Dominika i Radosław Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Dominika i Radosław Dziadyk przyłączyli się do noworocznego wyzwania Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN. Swoje treningi małżeństwo dokumentowało w mediach społecznościowych. Jakie efekty przyniosły ćwiczenia w ramach "Healthy & Active"? O tym para opowiedziała w naszym materiale.

Dominika i Radosław Dziadyk podjęli wyzwanie Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN

Para swoją przygodę z wyzwaniem rozpoczęła podczas urlopu na Zanzibarze.

- Ćwiczyliśmy trochę w domku, trochę w ogrodzie. Było magicznie - wspominała Dominika Dziadyk. - Miałem opory, że te ćwiczenia są tylko dla dziewczyn, ale po pierwszym treningu wspólnym z żoną zobaczyłem, że to nie są przelewki - przyznał Radosław Dziadyk.

Po urlopie małżeństwo kontynuowało wzywanie we własnych czterech kątach. Po 30 dniach Radosław schudł 7 kg, a Dominika już po ok. 2 tygodniach zauważyła pierwsze rezultaty. - Utraciłam na wadze 2,5 kg. Zmieniły się moje obwody. [...] Widzę, że te wałki, które gdzieś tam mi bokami wychodziły, się zmniejszyły. Widzę po talii, że kilka centymetrów ubyło - podkreśliła.

Oboje nie tylko regularnie ćwiczyli, lecz i zmienili nawyki żywieniowe. - To nie było tak, że od razu było wielkie boom i w pierwszy dzień odstawiłam wszystko, co do tej pory jadłam. Tylko kiedyś były ziemniaki, teraz jest kasza. Są warzywa gotowane na parze, kiedyś ich nie było albo była jakaś tam gotowa surówka ze sklepu - tłumaczyła rozmówczyni Dzień Dobry TVN.

"Healthy & Active" - wyzwanie Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN - efekty

Trenujące małżeństwo poprawiło zarówno swoją kondycję, zdrowie, jak i wygląd. Najbliżsi są pod wrażeniem ich determinacji.

- Patrzę na te rezultaty, na to, jak zaczyna wyglądać [Dominika - red.], jak się uśmiecha, jak jest pewna siebie. Po prostu ja też tak chcę - stwierdziła Marta Skiba-Figurska, siostra Dominiki Dziadyk.

- Bardzo dużo radości im to daje, przede wszystkim Dominice. [...] To jest po prostu ucieczka od tego, co czasem jest trudne, z czym sobie może nie radzić, ale jednocześnie jest to forma dobrej zabawy - ocenił ks. Emil Dudek, przyjaciel Dominiki i Radosława. - Bardzo mi imponuje tym, że ćwiczą ze sobą i przyznam, że sam gdzieś tam się ruszyłem - dodał.

Za co jeszcze małżeństwo ceni sobie wyzwanie? Zobacz materiał wideo.

"Healthy & Active" - weź udział w wyzwaniu Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN

Dołącz do noworocznego wyzwania z Anną Lewandowską i Dzień Dobry TVN! Pokaż nam, jak ćwiczysz i wprowadzasz zdrowe nawyki, wrzucając na swoje social media filmiki lub zdjęcia z hasztagiem #pogodnitvn. Być może to Ciebie odwiedzimy z kamerą! Treningi i porady znajdziesz na naszej stronie dziendobry.tvn.pl

Regulamin castingu Health & Active

Klauzula Informacyjna do castingu Health & Active

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sylwia Repeła

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości