Zosia Ślotała

  Zosia Ślotała

  "Kajko i Kokosz", "Tytus, Romek i Atomek", "Kapitan Kloss", "Przygody Gapiszona", "Funky Koval" - który z obecnych 30- i 40-latków nie słyszał o tych kultowych komiksach? Zbierało je wielu. Właśnie z myślą o nich postanowiono zorganizować aukcję, która odbędzie się już za dwa dni. Juliusz Windorbski zdradził w jaki sposób zebrano rysunki, skąd wziął się pomysł zorganizowania aukcji i gdzie aukcja się odbędzie. To prawdziwa gratka dla fanów komiksów!

  Tym razem Zosia Ślotała zachęca do noszenia odważnych ciuchów. Poznajcie projektanta-samouka Macieja Banasiaka, który urodził się i wychował w Paryżu. W bluzie jego projektu, od której wszystko się zaczęło, chodzi nawet Anja Rubik. Czy Filip Chajzer skrytykował stylizację Zosi Ślotały?

  Jak swoją studniówkę wspomina Anna Czartoryska-Niemczycka? Czy były szpilki i makijaż? W jakiej sukni na studniówce wystąpiła Małgorzata Socha? Co przydarzyło się Dorocie Gardias w dniu studniówki i jak się bawiła? Czy Karolina Malinowska wystąpiła w kreacji od znanego projektanta? Z kim tańczyła? Kogo poznała podczas studniówki Zosia Ślotała?

  Aparat fotograficzny i telewizor za 10 groszy? To możliwe! Irek Bieleninik na stoku w Białce Tatrzańskiej wyjaśnił prezenterce pogody Omenie Mensah, co zrobić, by tak cenne przedmioty wylicytować za grosze.

  Tym razem Zofia Ślotała przedstawia Monikę, projektantkę, która specjalizuje się w biżuterii. Zobaczcie te małe dzieła sztuki, które powstają w pracowni Moniki, która marzy o tym, by swoimi błyskotkami podbić cały świat.

  Okazuje się, że ani słota, ani trzaskający mróz, ani śnieg nie są w stanie przeszkodzić biegaczom w uprawnianiu tego sportu. Wytrwałość biegaczy jest godna podziwu. Dr Robert Śmigielski, lekarz kadry olimpijskiej i ordynator centrum leczenia urazów sportowych oraz Anna Szczypczyńska, która prowadzi bloga oraz biega od kilku lat byli gośćmi Dzień Dobry TVN.

  Tym razem Zosia Ślotała odwiedziła Joannę Dominiak, dziewczynę, która modę połączyła z technologią XXI wieku. Joanna projektuje i wykonuje biżuterię korzystając z drukarki 3D. Zobaczcie efekty jej pracy! Podoba się Wam taka biżuteria?

  Jutro: Małgorzata Lewińska zostanie mamą - tylko u nas, jak czuje się kobieta w ciąży po 40.? Ponadto: biżuteria zrobiona na drukarce 3D, czyli Zosia Ślotała i jej kolejne modowe odkrycie, a także - Wojciech Szczęsny o porażkach polskiej reprezentacji. W programie: na jego koncertach mdleją dziewczyny - kim jest 17-letni Dawid Kwiatkowski? Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zaczynamy o 8:00!

  10 tysięcy złotych do wydania w cztery godziny na co tylko dusza zapragnie. Ta bajka spełniła się trzydziestu uczestnikom konkursu, którzy napisali do złotej rybki. Jakie były ich największe marzenia i na co przeznaczą wygraną? Od czego specjalistką były: Dorota Wellman, Zosia Ślotała i Anna Nowak - Ibisz?

  Całe swoje życie poświęciła modzie. Zaczynała projektując ubrania dla wielkim firm odzieżowych. W końcu zdecydowała się być szefem dla samej siebie. Jej atelier odwiedziła Zosia Ślotała.

  W naszym modowym cyklu, Zosia Ślotała, tym razem prezentuje matkę i córkę, które projektują damską odzież. Te dwie kobiety udowadniają, że różnica pokoleń nie musi być przeszkodą, a matka z córką mogą ze sobą współdziałać. Zobaczcie ciuchy, które powstają w ich pracowni.

  Zosia Ślotała nadal szuka oryginalnych, młodych polskich projektantów. Tym razem znalazła dziewczynę z wełnianą misją, która udowadnia, że wełna może być modna. Sami zobaczcie, co można zrobić z wełny!

  Podróżuje także po całym świecie. W Krakowie, dziennikarz Dzień Dobry TVN, Marcin Sawicki spotkał się z niezwykłym 8-latkiem i z jego rodzicami.

  Dodatki to niezbędne wykończenie każdej udanej stylizacji. Dziś, wspólnie z Zosia Ślotałą, wybraliśmy się do pracowni, w której powstają niezwykłe akcesoria modowe.

  Jacqueline Kennedy Onassis, Marilyn Monroe, Maria Callas, Audrey Hepburn, Anna Wintour to niekwestionowane ikony stylu 20. i 21. wieku. Nikt nie poddaje w wątpliwość ich wyglądu i sposobu ubierania się. To one wyznaczyły trendy, które do dziś uznajemy za aksjomaty w sferze mody. A czy można stać się ikoną mody, czy może trzeba się nią urodzić? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, zapytała: Zosię Ślotałę, Dorotę Gardias, Tomasza Karolaka i Tomasza Jacykowa. Kto jest polskim odpowiednikiem największych tuz świata stylu i mody?

  Dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej nie mogło zabraknąć na jednej z najważniejszych w Polsce imprez promujących modę - na Fashion Week w Łodzi. Były tam same tuzy świata mody: Łukasz Jemioł, Edyta Herbuś, Malwina Wędzikowska, Ilona Majer, Rafał Michalak, Karolina Malinowska, Zofia Ślotała, Natalia Jaroszewska i Sabrina Pilewicz. Jak się ubrać na tydzień mody w Łodzi?

  Jakie mają sposoby na przetrwanie zimy i jak się przygotowują na nadejście wiosny? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Michała Niemczyckiego, Edytę Herbuś, Zofię Ślotałę, Annę Czartoryską, Natalię Klimas oraz Tomka Jacykowa.

  Wybitny twórca horrorów, autor bestsellerów takich jak "Manitou", "Wyklęty" czy "Demony Normandii". Niewielu jednak wie, że Graham Masterton rozpoczynał swoją karierę od pisania poradników seksualnych. W piątek, 22 marca będzie naszym gościem w Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska wybrała się na otwarcie restauracji Borysa Szyca. Zapytała się gości, z jaką potrawą kojarzy im się Borys. Komu Anna Czartoryska zawdzięcza swój wygląd, a także czy to prawda, że Zosia Ślotała jest zaręczona?

  Przy okazji premiery historycznej superprodukcji "Bitwa pod Wiedniem" Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić czy gwiazdy lubią filmy historyczne, a także co słychać u Zosi Ślotały i Borysa Szyca oraz czy prawdą jest, że związek Piotra Adamczyka przechodzi kryzys!