sonia bohosiewicz

  sonia bohosiewicz

  Sobota z Dzień Dobry TVN to strzał w „dziesiątkę”! Cameron Diaz w szampańskim nastroju. Sonia Bohosiewicz gotowa na kulinarne szaleństwo. W programie także: Agustin Egurrola, Jakub "Jacob" Bartnik i Natalia Schroeder o tym, jak bez przymusu dobrze bawić się w Sylwestra A na koniec: Gosia Baczyńska i Robert Kupisz oraz stylizacje, które będą „rządzić” podczas noworocznej zabawy! Bądźcie z nami. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Jak pracuje się głosem, jak powstają dźwięki na potrzeby słuchowiska i czy rzeczywiście w tej pracy nie można się obejść bez maczety, selera i melona? O pracy przy słuchowisku i wyzwaniach jakie stają przed aktorem, który pracuje głosem rozmawialiśmy z Sonią Bohosiewicz i Jolantą Fraszyńską. Czy Sonia lubi torturować?

  Ona z Kanady, on z Polski. Spotkali się i zaczęli ze sobą występować. Paula i Karol zaśpiewali na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę ze swojej płyty „Heartwash”. Posłuchajcie i oceńcie!

  Tamara Arciuch i Sonia Bohosiewicz to koleżanki z jednego roku krakowskiej PWST. W studiu Dzień Dobry Wakacje wspominały studenckie lata. Jak wspominają czas nauki, a jak czas zabawy? Jak wspominają siebie z przeszłości? W kim się kochały?

  Dlaczego Sonii Bohosiewicz zaproponowano pracę w sex-shopie? Co chciała tam kupić? O studenckich czasach, w Dzień Dobry Wakacje, w sobotę opowiedzą: Tamara Arciuch i Sonia Bohosiewicz. Bądźcie z nami od 8:30!

  Nie jest księżniczką, nie odziedziczyła pałacu ani kosztownej biżuterii! Sonia Bohosiewicz opowiedziała nam o swoim primaaprilisowym żarcie w Dzień Dobry TVN. Nabraliście się? :)

  Radek Liszewski zostawia disco-polo. Nawiązuje współpracę z Norbim. Zamierza zmienić repertuar na mieszkankę jazzu, popu i rocka. W studiu Dzień Dobry TVN Norbi i Liszewski opowiedzieli nam o swojej nowej współpracy. Kto jeszcze dołączy do nowego zespołu Radka Liszewskiego?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Krzysztof Zalewski wykonał utwór "Zboża". O jego płycie Marcin Prokop powiedział, że jest jedną z najlepszych płyt ubiegłego roku. Podzielacie zdanie Marcina?

  Za czym tęsknią młode matki? Czy niezwykła więź z dzieckiem rekompensuje pewne straty? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Agata Passent, Sonia Bohosiewicz oraz psycholog Ania Kędzierska. Jak zmieniło się ich życie "po dziecku"?

  Naszej scenie Dzień Dobry TVN tegoroczni zwycięzcy festiwalu w Węgorzewie - nagrodzeni Grand Prix. Zespół The October Leaves wykonał utwór "Lepiej spłonąć niż zapomnieć". Podoba Wam się?

  5 listopada Muniek Staszczyk skończył 50 lat! Czy mężczyzna po przekroczeniu pewnego wieku odczuwa potrzebę zmian w życiu? Gdzie podziewał się Zygmunt Staszczyk przez ostatni rok?!

  Jak podrywa Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Rafał Królikowski, Sonia Bohosiewicz, Rafał Rutkowski, Agnieszka Cegielska i Weronika Książkiewicz? To sprawdzała dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Czy gwiazdy czytają plotki na swój temat? Czy przemiana osobista Soni Bohosiewicz była celowym zabiegiem? Jak bardzo gwiazdy kreują swój wizerunek? O brutalnym świecie show-biznesu rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Tatianą Okupnik i Sonią Bohosiewicz i Anną Cieślak. Pubktem wyjścia do tej rozmowy była dla nas książka „Trafny wybór”. To pierwsza powieść dla dorosłych J.K. Rowling, autorki Harry’ego Pottera. Czy świat w jej książce jest taki sam, jak świat celebrytów?

  Czy lepiej być singlem czy „duetem”? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Filipa Bobka, Katarzynę Glinkę, Sonię Bohosiewicz i Maję Bohosiewicz, Aleksandrę i Michała Żebrowskich oraz Weronikę Książkiewicz.

  Zofia Nasierowska to wybitna fotografka gwiazd z lat 60., która na swoim koncie ma wystawy między innymi w Budapeszcie, Glasgow, Londynie, Sztokholmie. Reporterka tvn.pl zapytała gwiazdy show-biznesu, na czym polega jej fenomen i jakie wywarła na nich wrażenie.

  Przyjaciele mówią na nią „Ziółko”. Pod płaszczykiem twardej dziewczyny ukrywa niepoprawną romantyczkę. Ile z Anity Ziółkowskiej, recepcjonistki w Klinice Piękna, ma w sobie Maja Bohosiewicz? Gościliśmy ją w studiu Dzień Dobry TVN oraz na naszym czacie.

  Aktorka z zaokrąglonym brzuszkiem, w towarzystwie teścia, znanego reżysera, pokazała się publicznie na premierze filmu "Róża". Demi Moore przechodzi załamanie nerwowe i trafiła do szpitala, a Izabela Scorupco poprowadzi szwedzki „Top Model”. O show-biznesie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Ewą Wojciechowską.

  Aktorka, restauratorka, matka i przede wszystkim piękna kobieta. O jej metamorfozie nieustannie piszą wszelkie media kolorowe. Sonia odpowiada zawsze z nutką kokieterii: „ja zawsze tak wyglądałam, tylko zapomnieliście”, dodając, że zmiana wyglądu, to nic innego jak zrzucenie nadwagi po ciąży. W kuchni Dzień Dobry TVN razem z Tomaszem Woźniakiem przygotowała dania idealne na niedzielę!