Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Jude Law zagrał w wielu hollywoodzkich produkcjach. Gwiazdor znany jest nie tylko ze swoich ról w filmach, ale i z miłosnych podbojów. Ma sześcioro dzieci, a obecnie jest mężem Phillipy Coan.

  Sandra Hajduk-Popińska i Mateusz Hładki wzięli udział w warsztatach, podczas których - pod okiem ekspertki Zuzi Nowakowskiej-Sikorskiej - uczyli się, jak zrobić i udekorować torty. W kuchni Dzień Dobry TVN postanowiliśmy przetestować ich wiedzę i umiejętności. Nasi reporterzy mieli przygotować tort orzechowo-cynamonowy z praliną z orzechów laskowych i powidłami śliwkowymi. Jak im poszło? Doskonale!

  W 2011 roku na antenie TVN pojawił się "Przepis na życie". Doskonały scenariusz i gwiazdorska obsada były kluczem do sukcesu produkcji, która szybko zdobyła sympatię widzów oraz cieszyła się dużą oglądalnością. Czy Magdalena Kumorek, wcielająca się w Ankę, główną bohaterkę, pamięta jeszcze fabułę serialu? Mateusz Hładki postanowił to sprawdzić!

  Olga Król była jedną z najbardziej barwnych, ale i kontrowersyjnych uczestniczek 10. edycji "Top Model". Szerokim echem w mediach odbił się jej niemiły komentarz dotyczący Kacpra, kolegi z programu. Ostatnio dziewczyna postanowiła przeprosić go za swoje niestosowne zachowanie.

  Mateusz Hładki od lat opowiada nam o polskim i światowym show-biznesie oraz przybliża sylwetki znanych osób. Sam jednak niewiele mówi o sobie. Postanowiliśmy więc zrobić mu niespodziankę i w programie pokazaliśmy zdjęcia z prywatnego archiwum dziennikarza. Rajskich fotografii pozazdrościł mu Marcin Prokop. Prowadzący ujawnił swoją sesję, a tym samym stanął do redakcyjnej konkurencji. Kto wygrał pojedynek na wakacyjne zdjęcia?

  Z Anją Antonowicz spotkaliśmy się w Berlinie w lutym 2016 roku. Wtedy jej kariera w Niemczech trwała już 10 lat. W Polsce największą sławę przyniosła jej główna rola w filmie "Jeszcze raz". Niemcy natomiast znają Anję dzięki serialom kryminalnym z cyklu "Tatort", które biją tam rekordy popularności. Mateusz Hładki po latach ponowie porozmawiał z aktorką i zapytał o jej największe zawodowe osiągnięcia.