koncert

  koncert

  Swoją przygodę z muzyką zaczynała od śpiewania w chórkach, w pewnym momencie śpiewała dla tylu zespołów, że niemal "zmonopolizowała rynek chórków" w Polsce! Jak, Kayah, wspomina początki swojej kariery i co znajdziemy na jej ostatniej, nominowanej do Fryderyka, płycie "Transoriental Orchestra"? Wiedzieliście, że Kinga Rusin tez śpiewała kiedyś w chórku?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: BIBa i Adam Bieranowski i "Horyzont dźwięku" czyli utwór zapowiadający tajemniczą, acz od dawna oczekiwaną płytę BIBy! Podoba się Wam?

  Wszystkie telefony komórkowe muszą być wyłączone, należy przynieść ze sobą swoje kapcie, a w trakcie trwania koncertu można wrzucić "co łaska" do kapelusza. Zobaczcie, jak wyglądają koncerty w mieszkaniach.

  Na scenie Dzień Dobry TVN polsko-ukraiński-amerykański zespół Dagadana. Jak Wam się podoba ich utwór "List do Ciebie"? Posłuchajcie!

  Edyta Bartosiewicz: "Dzisiaj liczy się prędkość, efekt, a u mnie to się wszystko dzieje małymi krokami i tak właściwie niezauważalnie". Artystka rozpoczyna właśnie trasę koncertową podczas, której poza znanymi i lubianymi utworami można będzie też usłyszeć nowy utwór "Nie zabijaj miłości" czy to znaczy, że wkrótce możemy się spodziewać nowej płyty?

  To już ostatnie chwile przed wieczornym pokazem kolekcji Dawida Wolińskiego. Agnieszka Jastrzębska odwiedziła jego atelier gdzie trwają jeszcze ostatnie prace i nanoszone są drobne poprawki! Jak Dawid ocenia swoją kolekcję i czego spodziewa się po tym pokazie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Maya. Jak Wam się podobał jej utwór "Bluza"?

  Zakończyli właśnie trasę koncertową z okazji 35 lecia istnienia zespołu Bajm. Łącznie na ich na koncertach, w tym roku, pojawiło się ponad milion osób! O minionych latach oraz planach na przyszłość rozmawialiśmy z Beatą Kozidrak!

  Przy utworze "Bądź blisko" zespołu Sound'n'Grace zwyczajnie nie da się stać w miejscu :) Zobaczcie tańczącego Marcina, Dorotę, Annę Starmach i "Kowala" :)

  Isis Gee zrobiła błyskawiczną karierę w polskim showbiznesie i niemal równie szybko zniknęła z pierwszych strona gazet. Po kilkuletniej przerwie wraca jako Tamara Gee i zapowiada wydanie nowej płyty. Czy i tym razem odniesie sukces?

  Na ekrany wchodzi właśnie druga część Hobbita, w której pojawia się nowa postać - Bard Łucznik grany przez Luke'a Evansa. Czy rzeczywiście informację o tym iż zagra w filmie dostał 18 miesięcy po castingu? Zobaczcie co jeszcze, przystojny aktor, zdradził Annie Wendzikowskiej.

  „Jak nie my to kto” to trzeci singiel zwiastujący nową płytę Mroza. Czy powtórzy sukces „1000 metrów nad ziemią” ? Na scenie Dzień Dobry Mrozu wraz z zespołem!

  JoBee, czyli Joanna Pszczoła, to polska piosenkarka, kompozytorka, producentka i prezenterka radiowa pochodząca z Lubartowa. Od 10 lat mieszka w Brukseli. Tam wraz ze swoim zespołem JoBee Project koncertuje i śpiewa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór: „Evacuation Order”

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kari zaśpiewała piosenkę „Hurry Up”. Podoba Wam się?

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN będziemy gościć piosenkarkę i aktorkę Natalię Oreiro. A już teraz Natalia zaprasza na swój koncert, który odbędzie się 14 grudnia w Hali Orbita we Wrocławiu!

  Jak myślicie, czy nasz dzisiejszy gość ma szanse podbić polski rynek muzyczny? Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Szroeder "Tęczowy".

  Na naszej scenie, Krzysztof Zalewski zaśpiewał utwór "Spaść", który pochodzi z jego nowej płyty "Zelig". Podobał się Wam jego występ?

  Ma dopiero 19 lat, ale już teraz wróżmy mu wielką karierę. Jak Wam się podobał jego występ? Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił "Fismoll"!

  Jest jedną z najpopularniejszych wokalistek jazzowych. Podczas światowej trasy koncertowej odwiedziła także Warszawę. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN udzieliła krótkiego acz esencyjnego wywiadu.

  Najbardziej wpływowa artystka w polskim show-biznesie. W tym roku skończyła 46 lat, a na półki sklepów muzycznych wchodzi jej nowa, jedenasta już płyta - „Transoriental Orchestra”. Na scenie daje z siebie wszystko. Czy nowa płyta artystki będzie taka jak poprzednie czy artystka postawiła na nowe brzmienie? Gościem, w studiu Dzień Dobry TVN, była Kayah.

  Na naszej scenie: Agnieszka Chrzanowska i Marco Lo Russo "Nostalgia i Ty".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił, znany z programu "X Factor" zespół The Chance! Podobało Wam się?

  Dziś w Dzień Dobry TVN prawdziwa gratka dla wielbicieli jazzu. Odwiedziła nas Monika Borzym młoda gwiazda, która nagrała właśnie płytę, na której towarzyszą jej między innymi: arcymistrz gitary jazzowej John Scofield i wirtuoz gitary akustycznej Romero Lubambo. Na scenie Dzień Dobry TVN: Monika Borzym! Zapraszamy!