Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Anna Myszkowska projektuje opaski dla dzieci malych i dużych. Pierwszą opaskę na głowę zrobiła dla swojej córeczki. Znajomym bardzo jej opaska się spodobała i tak Pani Anna zaczęła robić opaski dla innych. Jak Wam się podoba Dorota Wellman w opasce na głowie?

  Czy dziecko Doroty Wellman i Pauliny Młynarskiej wzbudzi medialną sensację? Czym fascynuje się Justyna Steczkowska? Czy Różczka i Więdłocha kochają się jak siostry? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Martę Siembab, senselierkę, która wytłumaczyła nam, na czym polega jej zawód. Czy to prawda, że zapachem możemy uwieść drugą osobę? Czy każdy z nas może wytrenować swój węch? Ile zapachów rozpoznaje przeciętny człowiek? Jaki jest ukochany zapach Doroty Wellman?

  Pumpernikiel został wymyślony w Niemczech. W założeniu jego główną cechą miała być kilkumiesięczna świeżość. Czy ta idea przetrwała? Jaka jest tajemnica jego produkcji ? Co daje tę wyjątkową słodycz i niezwykły zapach? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Maciej Nowak. A z czym Dorota Wellman podaje pumpernikiel?

  Jak Wam się podoba metamorfoza Doroty Wellman? Czy to prawda, że Marcin Prokop zawsze chciał mieć mniejszą partnerkę? :) Którą Dorotę Wellman wolicie - dotychczasową, czy odmienioną?

  Licealista z Katowic Paweł Paliński, wiery widz naszego porannego programu, stworzył miniaturę studia Dzień Dobry TVN. Tak nam się ona spodobała, że zaprosiliśmy Pawła do studia Dzień Dobry TVN, by na żywo, oprowadzany przez swoich ulubionych prowadzących, Drotę i Marcina, mógł zobaczyć studio i poznać nas bliżej. Co go zaskoczyło? Zobaczcie, jak szczegółowa jest makieta Pawła Palińskiego!

  Przy niej Jagna, która pośladkami rozłupywała orzechy, wypada blado. Zobaczcie, co prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman potrafi zrobić z jabłkami! :) Poznajcie jej skrywany talnet!

  Prowadząca Dzień Dobry TVN wybrała się na ćwiczenia krav magi. Dlaczego kobiety przychodzą na tego typu zajęcia - czy po to, żeby pźniej móc się obronić na ulicy, czy może po to, żeby się odstresować? Jak poradziła sobie Dorota Wellman na pierwszym treningu?

  Charytatywny Bal Fundacji TVN "nie jesteś sam" to największe wydarzenie towarzyskie sezonu, dlatego nie mogło na nim zabraknąć dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej. Licytację, z której pieniądze zostaną przekazne na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych, prowadząca Dzień Dobry TVN poprowadziła Dorota Wellman. Od początku istnienia fundacji udało się jej zebrać ponad 150 milionów złotych.

  W Stoczni Gdańskiej dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała dwie wyjątkowe kobiety - Dorotę Wellman oraz Henrykę Krzywonos-Strycharską. Czy łączy je tylko film Andrzeja Wajdy "Wałęsa"?

  Chcesz zmienić swój wizerunek, zmień fryzurę dopinając włosy. Jeżeli ma się wprawę, to wystarczy tylko kilka minut, by doczepić sobie włosy. Wcale nie trzeba korzystać z usług salonu fryzjerskiego. Jak długo można nosić takie doczepiane włosy? Czy powinno się je myć? Ile takie dodatkowe włosy kosztują? Gościem Dzień Dobry TVN była Karina Aciuszew, właścicielka doczepiane.pl. Jak Dorota Wellman wygląda w długich, blond włosach? Czy podoba się Wam nowa fryzura Marcina Prokopa?

  Dziś w "Zielonych drzwiach" o dobroczynności, bowiem trwa głosowanie w trzeciej już edycji konkursu „Gwiazdy Dobroczynności”. W tym konkursie nagradzane są gwiazdy, które najbardziej angażują się w pomaganie innym. Gośćmi Anny Maruszeczko były: Elżbieta Łebkowska, członek zarządu Akademii Rozwoju Filantropii, która współorganizuje konkurs oraz Dorota Wellman, nominowana w kategorii „Darczyńca organizacji społecznej”.

  Pokazy Mody Macieja Zienia to zawsze wydarzenie nie tylko modowe, ale także towarzyskie. Agnieszka Jastrzębska zapytały gwiazdy, które przybyły na tę imprezę o pierwszy pokaz, w którym uczestniczyły. Kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka? Anna Wyszkoni będzie mamą - donosi Agnieszka Jastrzębska, o której Dorota Wellman mówiła żartobliwie w programie, że jest nie tylko detektywem, ale także ginekologiem gwiazd.

  Swoją energią mogłaby obdzielić wiele osób. Była nominowana do nagrody „MediaTory”, jest otwarta i tolerancyjna, więc otrzymała „Hiacynt”, czyli nagrodę za uczenie Polaków tolerancji. Kilka dni temu otrzymała najbardziej prestiżową nagrodę telewizyjną - „Wiktora”. W kuchni Dzień Dobry TVN przyrządziła sałatkę Testosteron, curry dla odpornych oraz najprostsze kluchy na świecie.

  Agnieszka Jastrzębska była wczoraj na uroczystości rozdania Wiktorów. Zobacz relację z gali, na którą Dorota Wellman, nagrodzona w kategorii "Prezenter telewizyjny", przyszła z synem. Uroczystość prowadził Marcin Prokop. W jakich kreacjach przyszły gwiazdy?