Agnieszka Woźniak - Starak

  Agnieszka Woźniak - Starak

  Podczas sesji zdjęciowej na okładkę magazynu Cosmopolitan, Agnieszka Jastrzębska spotkała się z gwiazdami Azja Express: Hanną Lis, Małgorzatą Rozenek. Co łączy wszystkie Panie? Jak radzą sobie w trudnych chwilach i czyja ciąża magnetyzuje wszystkie polskie media? Zobaczcie!

  Do świąt Bożego Narodzenia został już tylko miesiąc, dlatego Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać gwiazdy o to, jak się do nich przygotowują. Zobaczcie, kto ma już kupione wszystkie prezenty, kto podchodzi do świąt na luzie, a kto wyjeżdża w tropiki.

  Według ostatnich badań ponad połowa Polaków marzy o podróżach. O komentarz do tych wyników poprosiliśmy podróżnika Tomasza Michniewicza, aktorkę Monikę Mariotti i dziennikarkę Agnieszkę Woźniak-Starak. Gości Dzień Dobry TVN zapytaliśmy również, czy według nich można podróżować za nieduże pieniądze, gdzie byli i jakie kraje chcieliby jeszcze zobaczyć.

  Z okazji Dnia Kundelka - wraz z dziennikarką Agnieszką Woźniak-Starak i aktorem Leszkiem Stankiem - chcielibyśmy Was namówić do wzięcia udziału w szlachetnej akcji "Adopciaki". Co ma na ona na celu? Goście Dzień Dobry TVN powiedzieli również o swoich adoptowanych psach. Jak do nich trafiły?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: sposób na kłopoty z dziewczyną, czyli naukowiec, który na tydzień stał się kozą i dostał Antynobla. Oprócz tego: dwieście stacji metra, siedmiopasmowe ulice, ale my się nie zgubimy - po Moskwie oprowadza nas Ariadna, wnuczka marszałka Polski i Związku Radzieckiego Konstantego Rokossowskiego. Oprócz tego: pokaż mi swój profil społecznościowy, a powiem Ci, kim jesteś - doradzimy, jak stworzyć ten idealny. A także: Agnieszka Woźniak-Starak i Leszek Stanek adoptują - tylko u nas szczegóły. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

  Prowadzącą "Azja Express" jest Agnieszka Woźniak-Starak. O swoich relacjach z uczestnikami programu powiedziała w Dzień Dobry TVN. Z kim miała największy problem? Odniosła się też do plotki, według której osoby biorące udział w "Azja Express" miały bardziej luksusowe warunki niż to pokazywano.

  W środę w Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak - czego można się dowiedzieć o innych i sobie samym podczas ekspresowej podróży do Azji? Następnie: co współcześni rodzice muszą wiedzieć o wychowaniu? Dr Gordon Neufeld w innowacyjny sposób pokazuje, jak nawiązać silną więź ze swoim dzieckiem. Oprócz tego: Paryż i wyższa sztuka biznesu - Polka, która pomaga swoim rodaczkom zdobyć wymarzone markowe rzeczy. A na koniec: charyzmatyczny i wpadający w ucho PanPan. Startujemy o 8.00!

  Agnieszka Woźniak-Starak chwilę po tym, jak zaczęła spotykać się z Piotrem, zrobiła sobie tatuaż. Ukrywała go aż do teraz. Okazuje się, że Agnieszka wytatuowała sobie inicjały swojego przyszłego męża, ale nie tylko. Co oznaczają dwa pistolety? Zdradziła to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Rok temu podczas Balu Fundacji TVN 'Nie jesteś sam' Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. W tym roku para wzięła ślub. Czy to oznacza, że na kolejny bal planują ciążę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie towarzyskie, ale przede wszystkim charytatywne. Punktem kulminacyjnym balu była aukcja, z której dochód zostanie przekazany podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam". Co można było wylicytować? I jak na Balu Nocy Letniej bawiły się gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiedza wyniesiona z czasów szkolnych przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach ;) Do tablicy wezwaliśmy naszych prowadzących. Czy Kinga i Piotr byli przygotowani do odpowiedzi? :)

  5 tysięcy kilometrów i 4 kraje. Już w najbliższą środę o godzinie 21:30 startuje nowy program TVN „Azja Express”. Czy gwiazdy naprawdę musiały rywalizować ze sobą w tak ekstremalnych warunkach? Kto z uczestników był zdziwiony, że nie było makijażu na planie? O kulisach programu w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak. Agnieszka zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na zmianę nazwiska po ślubie.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN będzie niezła jazda: Agnieszka Woźniak-Starak ekspresowo po Azji, a Rusin i Kraśko wywołani do odpowiedzi. Oprócz tego: gdzie rodzą się talenty? O tym piękna i zdolna Maria Andrejczyk, a na koniec muzyka pełna słońca i rozkołysany Kamil Bednarek, czyli występ i czat z wokalistą. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Krasko.