Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie tuż przed premierą Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
"Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia, Filip, z Wami też!" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego po bolesnej stracie, która ją dotknęła. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak kilka tygodni temu zginął w tragicznych okolicznościach. Dziennikarka do tej pory nie wypowiadała się publicznie. Aż do dzisiaj.

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie

Na Instagramie opublikowała post, w którym wspomina zmarłego męża, ale też korzysta z okazji, by życzyć powodzenia Gabi Drzewieckiej, która zastąpiła ją w roli prowadzącej programu Big Brother. Premiera programu odbędzie się dziś o 20:00 na TVN7. To piękne, że Agnieszka mimo trudnych chwil, które przeżywa znalazła siłę, by przekazać ciepłe słowa koleżankom i kolegom z pracy!

Premiera Big Brothera za nami. Poznajcie uczestników!

Agnieszka Woźniak-Starak o zmarłym mężu

Agnieszka Woźniak-Starak w długim wpisie nawiązała też bezpośrednio do swojej wielkiej straty.

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

- napisała.

Agnieszko, wiele ciepła i dobrych myśli do Ciebie płynie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości