Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie tuż przed premierą Big Brothera

Aktualizacja:
Agnieszka Woźniak-Starak

"Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia, Filip, z Wami też!" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego po bolesnej stracie, która ją dotknęła. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak kilka tygodni temu zginął w tragicznych okolicznościach. Dziennikarka do tej pory nie wypowiadała się publicznie. Aż do dzisiaj.

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie

Na Instagramie opublikowała post, w którym wspomina zmarłego męża, ale też korzysta z okazji, by życzyć powodzenia Gabi Drzewieckiej, która zastąpiła ją w roli prowadzącej programu Big Brother. Premiera programu odbędzie się dziś o 20:00 na TVN7. To piękne, że Agnieszka mimo trudnych chwil, które przeżywa znalazła siłę, by przekazać ciepłe słowa koleżankom i kolegom z pracy!
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ?

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Agnieszka Woźniak-Starak o zmarłym mężu

Agnieszka Woźniak-Starak w długim wpisie nawiązała też bezpośrednio do swojej wielkiej straty.
Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.
- napisała.
Agnieszko, wiele ciepła i dobrych myśli do Ciebie płynie!

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości