Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga debiutują w Dzień Dobry TVN. Jesteśmy z Wami do 11:30

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
Bartosz Krupa/East News
Wraz z nową jesienną ramówką powitaliśmy w naszym programie nową parę prowadzących. Od września widzowie będą mogli spotkać się przed telewizorami z damski duetem: Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą. Kiedy dziennikarki poprowadzą swoje pierwsze wspólne wydanie?

Nowa para prowadzących

W ostatnim wydaniu Dzień Dobry Wakacje dyrektor programowy Edward Miszczak przedstawił widzom nową parę prowadzących. W nowym sezonie do zespołu Doroty i Marcina, Andrzeja i Anny, Małgorzaty i Filipa oraz Pauliny i Damiana dołączył nowy, damski duet: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Wierzę, że na 15-lecie istnienia Dzień Dobry TVN nowa para zrobi nowe flow w programie

- powiedział Edward Miszczak w Dzień Dobry TVN.

Całą rozmowę możesz obejrzeć na stronie player.pl.

Jesteśmy pewni, że obie panie wspaniale poradzą sobie w nowej roli. Zarówno Ewa Drzyzga, jak i Agnieszka Woźniak-Starak występowały już przed kamerami i były gospodarzami programów. Ewa, związana ze stacją TVN od 20 lat, ma na swoim koncie między innymi talk-show "Rozmowy w toku", program "Raport Life" oraz cykl medyczny "36,6". Agnieszka z Grupą TVN związana jest od 7 lat. W latach 2013–2016 prowadziła magazyn o show-biznesie "Na językach", a następnie została gospodarzem reality-show "Azja Express", "Ameryka Express" oraz pierwszej edycji reaktywowanego "Big brothera".

Kiedy debiut nowej pary w Dzień Dobry TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadzą Dzień Dobry TVN już w poniedziałek, 14 września. Nie możemy się doczekać i trzymamy kciuki za pierwsze wspólne wydanie!

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak - zobacz galerię zdjęć:

Zobacz także:

Michał Szczygieł "na spontanie" zaskoczył swoich fanów. Artysta wydał nowy singiel

Julia Wróblewska o rozstaniu z chłopakiem: "Pierwsze dni były najgorsze"

Tomasz Komenda zostanie ojcem: "U faceta najważniejsze jest, żeby usłyszał słowo tata"

Co w poniedziałek, 14 września w Dzień Dobry TVN? Zobacz wideo:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości