Związki i seks

Poszła do ginekologa z silnym bólem brzucha. Po tej wizycie mąż zażądał rozwodu

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Player.pl
"Seks - wypadki" Player
Player.pl Poszła do ginekologa z silnym bólem brzucha

Kobieta od kilku tygodni skarżyła się na ostry ból brzucha. Postanowiła więc udać się do ginekologa, by dowiedzieć się, co jest przyczyną tych dolegliwości. Na wizytę wybrała się wraz z mężem. Okazało się, że w jej narządach rodnych jest ciało obce. Po tym odkryciu jej partner natychmiast zażądał rozwodu.

"Seks - wypadki" - sezon 1

Czy chwile miłosnych uniesień mogę skończyć się katastrofą? Tak! Udowadniają to producenci programu "Sex - wypadki", w którym pokazane są żenujące, nieodpowiedzialne, a czasami zabawne historie ludzi, przyłapanych na stosunku seksualnym w nietypowych miejscach. W jednym z odcinków poznamy kobietę, która z powodu problemów zdrowotnych udała się do lekarza. Towarzyszył jej zaniepokojony mąż. - Od kilku tygodni czuję ból w podbrzuszu. Nasila się i pojawiły się upławy - wyjaśniła podczas wizyty. Specjalista natychmiast zlecił wykonanie badania ginekologicznego i pobranie wymazów.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mąż kobiety zażądał rozwodu

Lekarz wyszedł z sali, by przygotować się do wykonania niezbędnych procedur. Pacjentka poszła za nim, by porozmawiać bez obecności męża. Powiedziała mu, że infekcja może wynikać z faktu, że partner ją zdradza. W tej sytuacji doktor postanowił sprawić stan zdrowia także jej małżonka. Okazało się, że nie wykryto u niego żadnych chorób przenoszonych drogą płciową.

Gdy specjalista rozpoczął wykonanie badania ginekologicznego, zauważył, że w narządach rodnych pacjentki znajduje się ciało obce. Okazał się, że była to prezerwatywa. - Gdy ją wyciągnąłem, mąż aż oniemiał - wyjaśnił lekarz. - Nie używam kondomów od podwiązania nasieniowodów pięć lat temu - wyjaśnił oburzony mężczyzna. Kobiecie podano antybiotyk. Największą niespodzianką dla doktora był fakt, że pacjentka zdradzała męża, a nie, jak sama podejrzewała, on - ją. Jej partner jeszcze w szpitalu zażądał rozwodu.

Więcej odcinków serialu TLC "Seks - wypadki" znajdziesz na Player.pl

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości