Związki i seks

Romantyczny spacer po Łazienkach Królewskich. Dlaczego zakochani uwielbiają to miejsce?

Związki i seks

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Romantyczny spacer po Łazienkach Królewskich
Romantyczny spacer po Łazienkach KrólewskichDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Walentynki i piękna pogoda za oknem to doskonały pretekst, aby zabrać swoją drugą połówkę na romantyczny spacer. Wybrać można się np. do Łazienek Królewskich. Po tym niezwykłym parku w Dzień Dobry TVN oprowadzał Bartek Jędrzejak.

Dlaczego warto wybrać się na spacer do Łazienek Królewskich?

Łazienki Królewskie to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Warszawie. - Łazienki to miejsce, gdzie bardzo często można spotkać zakochanych. To tutaj wybierają się na pierwsze randki, spacery za rękę, pierwsze przytulasy, pierwsze całusy. A jak wszystko pójdzie dobrze, to potem w Łazienkach pojawiają się pary młode - mówił w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

Zaraz po ślubie przyjeżdżają tutaj na sesje. - [...] Łazienki to popularne miejsce, w którym można sobie zrobić sesję ślubną za darmo. Łazienki nie pobierają za to opłat, że pojawiają się tutaj pary młode i robią sobie sesje. Nikt nie goni panny młodej w białej sukni i elegancko ubranego w garnitur, smoking pana młodego - dodał.

Łazienki Królewskie - idealne miejsce na randkę

Zakochanych często można spotkać na mostku, z którego doskonale widać Pałac na Wodzie. - Tutaj m.in. pary młode robią sobie sesje - dodał Bartek Jędrzejak.

Miejscem, do którego warto zajrzeć podczas romantycznego spaceru po Łazienkach Królewskich, jest także Oranżeria. - [...] To jest również miejsce ukochane przez zakochanych. Bardzo często tutaj odbywają się sesje zdjęciowe ślubne, ale są też pary, które tutaj, w tym miejscu organizują śluby. Zapraszają urzędnika stanu cywilnego w to miejsce i tutaj wśród klimatu Stanisława Augusta, bo to jego klimat, specjalnie przez niego zaprojektowany, urzędnik stanu cywilnego udziela ślubu - mówił Bartek Jędrzejak.

Dlaczego klimat Stanisława Augusta? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości