Styl życia

Po raz kolejny zagrają z WOŚP. "W tym roku akcja jest bardzo prosta". Jak wziąć udział?

Styl życia

Przygotowania do 31. Finału WOŚP
Przygotowania do 31. Finału WOŚP Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Trwają przygotowania do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz dwunasty do akcji wkracza również popularna sieć komórkowa. W jaki sposób jej klienci mogą dołączyć do gry? Każdy będzie miał szansę zaprojektować własne wirtualne serduszko.

Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku organizatorzy akcji zbierają pieniądze na walkę z sepsą. - Ta choroba może dotknąć każdego. WHO, Światowa Organizacja Zdrowia wyliczyła, że w 2017 roku na sepsę zachorowało 20% ludzi na świecie, czyli prawie 50 milionów, z czego 11 milionów nie udało się uratować - tłumaczy w Dzień Dobry TVN prezenter Bartek Jędrzejak.

Fundację Jurka Owsiaka po raz dwunasty wspierać będzie Play. Użytkownicy aplikacji Play24, stworzonej przez operatora telefonii komórkowej na potrzeby zarządzania kontem klienta, mogą w łatwy sposób dołączyć do gry z WOŚP.

- W tym roku akcja jest bardzo prosta. Wystarczy doładować konto albo opłacić fakturę w tejże aplikacji. W zamian za to Play przelewa dodatkowe środki na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wyjaśnia przed kamerami Dzień Dobry TVN Kasia Gandor, influencerka, popularyzatorka nauki i twarz internetowa Play.

Rozmówczyni Bartka Jędrzejaka zwraca uwagę, że istnieje również możliwość zaprojektowania własnego wirtualnego serduszka, które można w formie gifów ściągnąć na wybrane urządzenie lub udostępnić bezpośrednio w social mediach w dniu Finału.

- Wszystko da się zrobić na stronie www.playdlawosp.pl. Jest tam też galeria serduszek innych osób, w tym również między innymi twórców z team Play - dodaje Kasia Gandor.

31. finał WOŚP w Warszawie - atrakcja Play

Play przygotowało także atrakcję dla osób, które na co dzień nie są klientami największej w Polsce sieci telefonii komórkowej. U stóp Pałacu Kultury i Nauki, czyli na Placu Defilad w Warszawie, stanęło młyńskie koło, którym mają szansę przejechać się wszyscy chętni.

- Można spojrzeć sobie na panoramę centrum, które widać z koła młyńskiego. To koło zacznie działać w sobotę i będzie działać aż do niedzieli. Wstęp jest darmowy. Zapraszamy - zachęca Kasia Gandor.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości