Andrzej Grabowski odkurzy ci mieszkanie. Jego oferta bije rekordy popularności

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
jastrzabpost.pl
Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski dołączył do corocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć zwykle gwiazdy oferują pamiątki lub klimatyczną kolację, na aukcji aktora można wylicytować wspólne odkurzanie z artystą. Chętnych nie brakuje, a kwota za przysługę ze strony słynnego aktora sięgnęła już niebagatelnych rozmiarów. Ile warte jest odkurzanie Andrzeja Grabowskiego?

Andrzej Grabowski i niezwykła licytacja WOŚP

Andrzej Grabowski to wybitny aktor teatralny i filmowy, który nie boi się niemal żadnego wyzwania zawodowego. Widzowie pamiętają go m.in. z takich produkcji jak "Świadek koronny", "Sęp", "Pokot", czy "Listy do M. 3". W tym roku artysta postanowił dołączyć do grona gwiazd, które wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

To już 31. edycja zbiórki, której finał odbędzie się 29 stycznia. Chętni do pomocy Polacy prześcigają się w zaskakujących pomysłach na zebranie pieniędzy. To już niemal tradycja, że w trakcie finału znane osoby angażują się w licytacje niezwykłych przedmiotów lub usług. Andrzej Grabowski zaproponował przysługę odkurzania mieszkania, którą można kupić, wspierając WOŚP.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku” Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

 - Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne. Cel jest szczytny, a to jedyna i niepowtarzalna okazja takiego spotkania, dlatego gorąco zachęcamy do licytowania – możemy przeczytać na stronie zbiórki.

Andrzej Grabowski odkurzy mieszkanie

Wyjątkowe wspólne sprzątanie z Andrzejem Grabowskim osiągnęło już cenę 11 tysięcy złotych. Aktor chętnie pojawi się w mieszkaniu zwycięzcy na terenie Warszawy lub Krakowa, jednak odleglejsze zakątki Polski również nie są mu straszne, ponieważ cel akcji jest szczytny.

"Polecam siebie, jako Odkurzacz – Andrzej Grabowski" – reklamuje inicjatywę na stronie licytacji aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: jastrzabpost.pl

Pozostałe wiadomości