Styl życia

Uczestnicy "MasterChefa" zmierzą się z kuchnią wegańską. Magda Gessler: "To przyszłość Ziemi"

Styl życia

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
"MasterChef"

Przed nami kolejny odcinek 10. sezonu programu "MasterChef". Tym razem kuchnia zamieni się w gęsty las, a uczestnicy będą musieli wykazać się znajomością potraw wegańskich. Kto będzie musiał oddać fartuch? 

"MasterChef" - odcinek 10.

W nowym odcinku "MasteChefa" miejsce zmagań uczestników zmienia się nie do poznania. - Witajcie w zielonej kuchni "MasterChefa". Ta kuchnia jest przyszłością Ziemi - powitała uczestników Magda Gessler.

Kucharze w otoczeniu roślin będą mieli za zadanie przygotować potrawy kuchni wegańskiej, która coraz śmielej ląduje na polskich stołach. Mentorem i jurorem gościnnym będzie nagrodzony tytułem Szefa Przyszłości - Wojciech Korfel.

Przypomnijmy, że z badań wynika, że Polacy chętnie zaczęli sięgać po zamienniki wegańskie mięsa, a Warszawa znalazła się na podium rankingu najbardziej wege miast świata. Została wyprzedzona jedynie przez Berlin i Los Angeles.

Finaliści "MasterChefa Juniora" w roli jurorów

Gdy uczestnicy uporają się ze zdrową kuchnią, odwiedzą ich wyjątkowi goście. O kim mowa? O finalistach "MasterChefa Juniora". Jagoda Łaganowska, Staś Zawłocki i Kazik Józefowicz poproszą starszych kolegów po fachu o przygotowanie im pysznych dań i przekąsek. Czy im posmakują?

Dla kogo kuchnia wegańska okaże się problematyczna? Kto nie poradzi sobie z zadaniem i będzie musiał oddać fartuch? Obejrzyj nowy odcinek "MasterChefa".

"Masterchef" - gdzie oglądać?

W niedzielę o 20:00 na antenie TVN lub w Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości