Technologia

Darmowe aplikacje przydatne podczas grillowania i wyjazdów ze znajomymi

Technologia

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
telepolis.pl
Grillowanie, zdjęcie na smartfonie trzymanym w dłoni

Słoneczna wiosna trwa. Obecnie mamy doskonałe warunki do pieszych wędrówek, grillowania, odpoczynku na działce itd. Wśród gadżetów, które umilą ten czas, warto mieć przydatne aplikacje. Dostępne są do pobrania bezpłatnie w Google Play. Polecamy 3.

W Google Play są aplikacje związane z niemal z każdą płaszczyzną i sposobem życia. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, również miłośnicy grillowania i wszelkich innych form odpoczynku na świeżym powietrzu. Aplikacje mogą ułatwić upewnienie się co do pogody, rozliczanie wspólnych zakupów czy innych wydatków, sprawdzanie

Internet i technologia

Czy technologia nas ogłupia?
Czy technologia nas ogłupia?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Aplikacja Windy – gdzie jest burza?

To narzędzie, z którego chętnie korzystamy również w naszej redakcji. Mapę aktualnych warunków atmosferycznych umieszczamy w niektórych artykułach związanych właśnie z pogodą. Warto pobrać Windy na swój telefon i na bieżąco wiedzieć, czy zaraz nie zacznie się burza lub silny wiatr, który utrudni rozpalenie grilla czy ogniska. Aplikacja ma ogromne zasoby danych pogodowych, w tym również dla pilotów i żeglarzy. Posiada także 3 widżety z prognozą pogody dla miejsca, w którym właśnie przebywamy. Bardziej zaawansowane opcje dostępne są w wersji płatnej.

Aplikacja Agrama – wspólna lista zakupów

Agrama jest bardzo przydatna dla grup znajomych, którzy w trakcie wyjazdu chcą ponieść mniej więcej takie same koszty za wspólne atrakcje i potrzeby. To bardzo prosta apka, która umożliwia udostępnienie listy zakupów metodą peer-to-peer. Dane są synchronizowane między wszystkimi użytkownikami i co najwygodniejsze, nie ma potrzeby, aby każdy zakładał konto. Wystarczy pobrać aplikację.

HowToBBQRight - aplikacja do grillowania

HowToBBQRight jest aplikacją z poradami dla fanów grillowania i wędzenia. Stworzył ją Malcolm Reed, grillowy celebryta, laureat konkursów. Razem z żoną stworzył również linię sosów, przetworów i marynat. W apce jest dużo nietypowych przepisów na grilla, porad związanych z technikami grillowania i wędzenia.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: telepolis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Branimir Nedeljkovic/Getty Images

Pozostałe wiadomości