Ślub i wesele

Pan młody w dniu wesela trafił do szpitala. Jego żona bardzo szybko znalazła zastępstwo

Ślub i wesele

Autor:
Nastazja
Bloch
Pan młody w dniu wesela trafił do szpitala

W dniu ślubu zawsze zależy nam, aby wszystko było idealne. Niestety życie pisze własne scenariusze. Doskonale o tym wiedzą zakochani, którzy wesele spędzili osobno. Dlaczego? Mężczyzna dostał zatrucia pokarmowego i trafił do szpitala, a jego żona wybrała się na imprezę z innym partnerem.

Pan młody w dniu wesela trafił do szpitala

Długie przygotowania, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe i nagle niespodziewane zrządzenie losu, które sprawia, że cały misterny plan runął. Tak bywa. Można poddać się frustracji i pogrzebać marzenia o idealnym przyjęciu lub sprawić, by dzień ślubu był wyjątkowy na wyjątkowy sposób.

Doskonale wie o tym para, która własne wesele spędziła… osobno. Jak podaje portal gazeta.pl, mężczyzna w dniu swojego wesela trafił do szpitala, w wyniku zatrucia pokarmowego. Jego małżonka postanowiła natomiast dobrze się bawić.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

To nie były jednak jedyne problemy. Para od samego początku borykała się z przeciwnościami losu. Kiedy Christine i Gannon wyznaczyli datę ślubu i wesela, wybuchła pandemia koronawirusa. Ze względu na bezpieczeństwo zakochani postanowili powiedzieć sobie "tak" w gronie najbliższej rodziny, a wesele zorganizować w innym, bardziej sprzyjającym terminie. Gdy wszystko było już zaplanowane, panna młoda tydzień przed imprezą uzyskała pozytywny wynik na COVID-19. Wesele ponownie zostało przesunięte. Ostatni wyznaczony termin miał być szczęśliwy, niestety na zdrowiu podupadł pan młody. Mężczyzna dwie godziny przed rozpoczęcie przyjęcia trafił do szpitala z ciężkim zatruciem pokarmowym. Para jednak postanowiła nie odwoływać imprezy po raz trzeci.

Żona zamieniła partnera na manekin

Przykre wydarzenie nie zepsuło wesela zakochanym. Choć pan młody pozostał w szpitalu, jego żona postanowiła świetnie się bawić. Christine w rozmowie z portalem people.com zdradziła, że właściciel sali weselnej zaproponował, aby bawiła się z "Gannonem na patyku". Panna młoda podłapała pomysł, na drążek na kółkach założono więc męską marynarkę, a głowę stworzono z iPada ze zdjęciem twarzy pana młodego. Rozwiązanie to spodobało się także gościom, którzy porywali "Gannona" do tańca i robili sobie z nim zdjęcia.

- Cała sytuacja była naprawdę zabawna. Szkoda, że przegapiłem ten wspaniały dzień z żoną, ale wiem, że w przyszłości będzie ich o wiele więcej - powiedział pan młody.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Hinterhaus Productions/GettyImages

Pozostałe wiadomości