Styl życia

Wybrała się na manicure dzień przed swoim ślubem. Efekt ją zszokował. "To nie może być prawda"

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Stylzycia.radiozet.pl
Paznokcie

Panna młoda o imieniu Jen wybrała się na manicure dzień przed ślubem, niestety efekt stylizacji był daleki od jej oczekiwań. Swoją historią podzieliła się w aplikacji TikTok. Internauci nie kryli zdumienia.

Nieudany manicure ślubny

Ślub jest jedną z najważniejszych chwil w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy tego dnia prezentować się naprawdę zjawiskowo. Idealna fryzura, makijaż, manicure, no i oczywiście suknia ślubna - te elementy muszą być perfekcyjne, jednak jak to w życiu bywa, nie wszystko da się przewidzieć.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Przekonała się o tym panna młoda o imieniu Jen, która wybrała się na manicure ślubny dzień przed ceremonią. Kobieta zdecydowała się na wykonanie french manicure ze złotą końcówką i w kształcie migdałka. Niestety praca stylistki ani trochę nie przypominała prezentowanej wcześniej inspiracji.

Manicure dzień przed ślubem - nieudana stylizacja

Paznokcie Jen nie były jasnoróżowe, a bezbarwne - widać było dokładnie całą płytkę paznokcia. Ponadto zamiast cienkiej i subtelnej końcówki charakterystycznej dla french manicure, kobieta otrzymała pasek kończący się na połowie paznokcia. Całość nie wyglądała zbyt estetycznie, co bardzo zmartwiło przyszłą pannę młodą.

@realpohtaetoe I ended up painting my own nails at 1am - a few hours before my wedding #nailtok #nailart #nailedit #wedding #weddingtiktok #diy #fail #expectationvsreality original sound - Kneely_Knight

Jen postanowiła opowiedzieć swoją historię w nagraniu, które opublikowała na platformie TikTok. - Skończyło się na malowaniu własnych paznokci o 1:00 w nocy, kilka godzin przed ślubem - napisała pod filmem. Publikacja panny młodej szybko zdobyła popularność w sieci. Do tej pory skomentowało go aż 2,5 tysiące osób.

- Nie pozwoliłabym jej skończyć po pierwszej warstwie, Poprosiłbym o zwrot pieniędzy, To nie może być prawda, Popłakałabym się - komentowali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Stylzycia.radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Cavan Images RF

Pozostałe wiadomości