Wyjątkowi goście w "Mieście Kobiet". Anna Skura, Karolina Szaciłło i Wojtek Sawicki

Autor:
Adam
Barabasz

Już w niedzielę, 3 października na antenie TVN Style premiera 5. odcinka programu "Miasto Kobiet". Zaproszeni goście poruszą tematy związane z rodziną patchworkową, ryzykownego poprawiania urody oraz miłości, dla której nie ma żadnych przeszkód.

Anna Skura w "Mieście Kobiet"

Gościem programu będzie znana influencerka i podróżniczka, Anna Skura, która opowie widzom o zabiegu powiększania piersi. Operacja przeprowadza przy użyciu niewłaściwego preparatu zdeformowała jej biust i nieodwracalnie wpłynęła na jej zdrowie. O swojej traumie informowała w mediach społecznościowych, teraz przybliży szczegóły w studiu. Historia Anny Skury zostanie poparta fachowym komentarzem ekspertki. Chirurg dr Ewa Woźniak-Roszkowska podpowie również, jak wybrać sprawdzonego specjalistę zajmującego się medycyną estetyczną.

Optymistycznym akcentem będzie historia chorującego na dystrofię mięśniową Wojtka Sawickiego i jego narzeczonej Agaty Tomaszewskiej. W ich przypadku choroba nie jest przeszkodą do spełnienia marzeń. Zdradzą, jak wygląda ich codzienność, gdzie się poznali oraz opowiedzą o planowanym ślubie i wizji założenia rodziny.

Karolina Szaciłło o rodzinie patchworkowej

Doświadczeniami podzieli się Karolina Szaciłło. Zapowiada się wciągająca rozmowa nie tylko o skomplikowanym budowaniu relacji, ale również o trudnej miłości do nie swoich dzieci. Monika Orkan-Łęcka, pedagog, coach, patchworkowa mama trójki pociech doradzi, jak w takiej sytuacji nie zatracić własnych potrzeb.

Premiera najnowszego odcinka "Miasta kobiet" w TVN Style już 3 października, w niedzielę, o 12.30, a także na Player.pl.

Zobacz wideo: Kobiety nadal chcą powiększać piersi

Kobiety nadal chcą powiększać piersi
Kobiety nadal chcą powiększać piersi Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości